Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakitsunk a párommal? Szerin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitsunk a párommal? Szerinte én infantilis vagyok a párkapcsolatunhoz és ahhoz , h együttéljek a gyerekeivel.

Figyelt kérdés

Szerinte én gyerekesen viselkedem, pl szerinte nem kéne megsértődnöm azon , h a gyerekei beszólnak..szerintem.meg neki meg kéne nevelnie a gyerekeit.

Ha összeköltözünk nekem kell majd alkalmazkodnom a gyerekeihez és szerinte ez a normális..

Szerintem meg nem.

28 vagyok o meg 45



2021. nov. 28. 12:34
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
99%
Szerintem meg inkább keress gyermektelen férfit.
2021. nov. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
35%

Jaj amikor a 4 éves lehülyéz egy felnőttet, az a felnőtt ha ilyenen megsértődik az tényleg gáz.


A gyerekek még szókimondók, nem is érzik a szavaik súlyát sem.


Tényleg nem vagy közéjük való.inkább érettebb nő lenne jó a pasinak.

2021. nov. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
94%
Ha nincs tekintélyed a férfi előtt, halott ügy.
2021. nov. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
86%

Hagyd ott, csak bajod lesz vele meg az ivadékaival. Isten mentsen az ilyentől... Egyébként is túl öreg hozzád. Eszedbe ne jusson összeköltözni vele!

N

2021. nov. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
96%

Simán lehet, hogy a korodnak megfelelően fejlődsz, de egyszerűen neki egy felnőttebb társ kell.


Mennyi idősek a "gyerekek". 12+?

2021. nov. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
14 es 18 évesek
2021. nov. 28. 13:13
 7/26 anonim ***** válasza:
92%

Valahogy sejtettem, hogy nem picik már.


A probléma ezzel a korosztállyal, hogy már nem nevelhető igazán, főleg nem nulla érzelmi kötődéssel. Pont a legrosszabb kamaszkort fogtad ki, pár évvel korábban lett volna esélyed nevelni, pár év múlva lett volna rá esély, hogy felismerik, hogy nem szólhatnak bele az apjuk kapcsolatába.


Te tudod, hogy mit tudsz elviselni, nekem nem érné meg, mert ez a kapcsolat sehova nem vezet, szexkapcsolatot meg könnyen találsz máshol is néhány évre, kevesebb problémával.

2021. nov. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 Ollókezű Edward ***** válasza:
82%
Csak 10 évvel vahy idősebb a nagyobbik gyerekénél. Soha nem fogom megérteni, hogy miért jó egy 20-on éves fiatal nőnek egy 40-es meglett, öregedő ember. 45 évest 30+-osan csak akkor vállalnék be, ha nem lennének gyerekei. Szerintem te túl fiatal vagy ahhoz, hogy mostohaanyuka legyél.
2021. nov. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
81%
Azonnal szakítani. Ez nem kérdés. 3 gyereked lenne, te meg csak egy sima nevelőnő
2021. nov. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
89%
8-asnak igaza van. Nem tudom mással kiegészíteni.
2021. nov. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!