Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme szakítani a másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme szakítani a másik fél érdekében?

Figyelt kérdés

Kicsit több mint egy éve vagyok együtt a párommal. Az első fél évben minden nagyon jól alakult, tökéletes volt a kapcsolatunk. Aztán viszont kaptam egy jó munkalehetőséget. Vagyis nézőpont kérdése, mivel maga a munka nagyon sz*r, de jó fizetést kapok. Az ország mindegyik szegletébe kivisznek minket(néha Ausztriába is), mindig máshová ,ahol a munka van és amíg be nem fejezzük, addig ott helyben vagyunk elszállásolva. Ez lehet 1 hét, vagy 2 hét, mindig változó.


Ezt viszont mindkettőnk nagyon rosszul viseli, ő rosszabbul. Minden héten ír, hogy belepusztul abba, hogy nem láthat, egyre rosszabbul viseli a hiányom, és hogy utálja hogy ilyen bizonytalan mikor érek haza. És hogy nagyon fáj neki, hogy már alig töltünk időt együtt, és hogy mikor hagyom már ott ezt a munkát. Viszont ezek ellenére sose tudna elengedni engem. Ami a legrosszabb, hogy amennyire utálom én is ezt a melót, annyira jól fizet, és végre nőtt az életszínvonalunk. Mostmár tudok félretenni, autóra, akár lakásra. És amilyen rossz világ jön, nem szeretném itt hagyni ezt a stabil keresetet.


Viszont nemtudom ennek a kapcsolatnak így mi értelme van. Tiszta szívemből szeretem, de most egy olyan élethelyzet van, amikor nagyon fontos, hogy stabil jövedelmem legyen. (Eddig nem mindig volt sajnos.) És kétnaponta depressziós vagyok emiatt a helyzet miatt, de főleg amiatt, hogy látom, hogy ő mennyire szenved. Sokszor nemtudok melóba ottlenni agyilag, és nekem ezen az életem is múlhat. Meg nem szeretném, hogy elnyomjam őt, vagy mérgező legyen a kapcsolatunk. Így felmerült bennem, hogy szakítok vele, mert hiába szeretem, ha nem tudok normális kapcsolatot fenttartani, akkor nem látom értelmét a dolognak.


F



2022. ápr. 10. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ülj le vele beszélni ezekről . Mond el neki is, hogy szereted őt és nem akarsz neki fájdalmat okozni. Hiányzol neki, ami egy természetes reakció . Ha tényleg nem tud ezen túllendülni, akkor nincs közös jövőtök szerintem .
2022. ápr. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%

"felmerült bennem, hogy szakítok vele, mert hiába szeretem, ha nem tudok normális kapcsolatot fenttartani"

Ha a szakítás jutott eszedbe, akkor szakíts, de szerintem magaddal is vihetnéd.

De nem ez jutott eszedbe.

2022. ápr. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Es par evvel kesobb depressziosan ulsz a lakasodban es az autokban.
2022. ápr. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy magával vihetné a barátnőt, akkor hogy járna a barátnő dolgozni?

Szerintem érdemes lenne szüneteltetni ezt a kapcsolatot, mert így csak elégedetlenkedik a barátnő, mással lehet, hogy boldogabb lenne.

Állapodjatok meg abban, hogy x év elteltével, ha épp egyikőtöknek sem lesz kapcsolata, és neked már olyan munkád van, ami nem jár ennyi utazgatással, akkor ismételten megpróbáljátok együtt. Addig pedig nyugodtan ismerkedhet másokkal is, szabad, kereshet magának mást. Amíg pedig nem talál senkit, te ott leszel számára időnként, mikor épp nem dolgozol messze. Olyankor együtt lehettek, mehettek ide-oda, meg a falakon belül is azt csináltok, amihez épp kedvetek van. De ne érezze azt, hogy ő le van kötve melletted. Mondd meg neki, hogy nem bánod, ha másokkal is ismerkedik.

2022. ápr. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!