Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Külön nyaralás mennyire normális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külön nyaralás mennyire normális?

Figyelt kérdés

Szoktatok külön nyaralni menni?

Normális ha ez miatt féltékeny vagyok?

Hogyan lehetne ezen javítani?

Mióta vagytok együtt?

Több hétig el szoktatok menni nyaralni külföldre, párotok nélkül a családotokkal?


2022. ápr. 12. 17:55
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Én pár napra igen, barátokkal. Nyugodtabb
2022. ápr. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Mindketten szoktunk menni. Ő az éves fiús bulijára, én az éves lányos nyaralásomra.
2022. ápr. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Szokás kérdése. Mi bulizni se szeretünk együtt sem ,nemhogy külön . Nehezen mozdulunk ki ,inkább elvagyunk a mi kis világunkban itthon ,hobbival stb.Másnak meg az a normális,ha külön egy kicsit feltöltődhetnek. Ezzel sincs baj. A féltékenységnek amúgy semmi értelme.Ha meg akarna csalni nem kellene elutaznia ez miatt ,akkor is megoldaná. Tudom ,hogy közhely de igaz.
2022. ápr. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
Volt már rá példa, de egy kezemen meg tudnám számolni, az is csak pár nap volt. Az is inkább a kapcsolat elején. De mi is úgy vagyunk, hogy kimozdulni is együtt szeretünk menni, a baráti társaságunk meg nem utazós típus, mi viszont naaaagyoooon, plusz együtt szeretjük átélni ezeket az élményeket.
2022. ápr. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
20 éve vagyunk házasok.A gyerekekkel szeretünk nyaralni vagy kettesben.Semmiképp egymás nélkül.De ha valaki úgy szeret hogy barátokkal külön és ez mindkét félnek megfelel akkor semmi probléma.
2022. ápr. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

"Normális ha ez miatt féltékeny vagyok?"

Szerintem nem normális. Itthon is meg tud csalni, ha akar. A féltékenység viszont rossz neked is és a kapcsolatnak is.

Miért nem bízol benne?

2022. ápr. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Együtt is megyünk nyarali, ami 1 vagy 2 hét szokott lenni.Minden évben vagy egy hosszúhétvége amikor együtt megyünk valahova egy baráti társasággal több napra ( ez a kettő fix mindig) és én a barátnőkkel szoktam lemenni a nyaralójukba hétvégére( egyikükkenek van nyaralója).Ő még nem ment külön több napra, de mehetne.Csak 5 éve vagyunk együtt, de 40 körüliek.
2022. ápr. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!