Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Miért ért véget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Miért ért véget egy-egy kapcsolatotok? Olyanokra gondolok,ahol még nem került sor az összeköltözésre,tehát csak jártatok egy darabig. Mi volt a gond, mi nem tetszett nektek, ami miatt szakítottatok, vagy a másik miért dobott titeket?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 14. 19:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Legutóbb pont azért, mert nem került sor az összeköltözésre. Nem fogok egy kölyökkel bohóckodni.
2022. ápr. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a választ.
2022. ápr. 14. 20:08
 3/12 anonim ***** válasza:
27%
Na, ez érdekes lesz xd
2022. ápr. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De senki sem válaszol. 😳
2022. ápr. 14. 21:25
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
Kiszerettem a srácból. Terveztük az összeköltözést , ő random lemondta + sok volt a vitánk . Végül én kimondtam, hogy már számomra értéktelen ember és szakítok vele. Ekkor megkönnyebbültem .
2022. ápr. 15. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%

Minden bekezdés másik barátnőt takar:


-Sok volt a csajnak a távolság (50 km). Aztán kiderült, hogy úgy jött velem össze, és úgy szexeltünk hónapokig, hogy igazából volt vőlegénye. Persze ezt sem tőle tudtam meg, hanem a haverjaimnak dicsekedett vele.


-Visszament az első szerelméhez, akivel kemény 1 hónapot voltak együtt utánam. Persze én voltam a hibás, hogy miért nem küzdöttem érte :D 2 év múlva megint jártunk, akkor meg az volt a baja, hogy miért jártam őutána másokkal is? Közben sokat veszekedtünk mert féltékenykedett. 1 év után ment vissza megint az első szerelméhez. A magyarázata az volt (tudom, hogy hihetetlen), hogy azzal nem kell vitatkoznia, mert neki tud parancsolgatni. Azóta nem beszélünk mert lekurváztam ott helyben, annyira felcsűrte az agyam :)


-Szimplán gázos csaj volt, csak a szex tartott minket össze. Még azt a korszakát élte, hogy ő legyen mindig mindenhol a középpont. 6 hónap után én léptem le.


-Belementem egy távkapcsolatba (200 km+). Így visszagondolva, az egész annyiból állt, hogy minden találkán non-stop szex (ami nem gond). Ennek ellenére tudta a csaj, hogy komolyan tervez(nék)ek vele. Végül kiderült, hogy helyben kezd flörtölgetni valakivel, és inkább kiszálltam kb 1-1.5 év után.


-Megint távkapcsolat (ez most csak 40 km :D ), ami tök jól indult: közös hobbi kipipálva, közös piszkos fantázia kipipálva, kiegyensúlyozott találkozások kipipálva (én nála ő nálam). Aztán jöttek a makacskodások, hisztériázások, féltékenykedések, minek találkozok a barátaimmal, miért olvasok, miért nélküle néztem meg egy filmet otthon, miért mentem el focizni...csupa olyan dolog amik válságba sodornak egy kapcsolatot :D Amin rontott, hogy elköltöztek az ország másik felébe. Ezt a mai napig sajnálom, mert nem a távolság miatt szálltam ki, hanem azért, mert nem tudtam megértetni vele, hogy egy kapcsolat partnerségi viszonyt jelent, és nem basáskodást egymáson. Kifejteni hosszú lenne, de kiégtem azon, hogy szerinte minden nap elkövettem valamit, amin lehet rugózni.


Már ott tartok, hogy inkább ne legyen olyan jó a szex, csak legyen egy olyan partnerem, aki realista és családot akar. Frusztrál, hogy már 40 lettem, és csak az időm pocsékoltam olyanokra, akikre nem kellett volna...de hát eleinte senkire nincs ráírva, hogy milyen ember :)

2022. ápr. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%

Két komoly kapcsolatom volt, a másodikból házasság, család lett.

Az elsőnél rájöttem, hogy a szexen kívül semmi közös nincs bennünk, megbeszéltük, hamar talált mást.

A házasságom hosszú sztori, megváltozott a feleségem sok dologban. Nem ment már közösen kb. még egy bevásárlás sem a végén. Ennek ő vetett véget.

2022. ápr. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nem szeretet már téged egyértelmű.
2022. ápr. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
47%

- Első megcsalt, igaz távkapcsolat volt, kb 2 hónapot lehettünk együtt, 180kmre lakott, egyszer találkoztunk, 15 vagy 16 lehettem, ő 1 évvel fiatalabb


- Második szintén megcsalt, ő "csak" 100kmre lakott, 16 voltam, ő 14, egyszer találkoztunk, 1 hónapig voltunk együtt


- Harmadik szintén megcsalt, de ott én voltam a hibás mert nem foglalkoztam vele a vége fele, ő helyben lakott és lakik is, azóta más pasija van, 4 évet voltam együtt vele, kb 17-21 éves koromig


- Negyedik szintén megcsalt, vele 10 napot voltam együtt, ő 40 km-re lakott, ez 21 éves koromban volt, az előző után pár nappal. Egy nagy ..... volt, az egyik legjobb barátommal jött össze utána, akit aztán 2 hónap után (meg közben is) szintén megcsalt.


- Ötödik, vele 6 évet voltam, 21 éves koromtól kb 27 éves koromig, kb 40 km-re lakott, 5 évvel volt nálam fiatalabb, ő szintén megcsalt, többször is, meg egy agresszív állat volt csaj létére, több rendőrségi ügy lett miatta, szétverte a lakást meg hasonlók.


Most 30 vagyok, azóta nem volt senkim hogy szétmentem az utolsóval.

2022. máj. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
66%
Huh 9-es… elismeresem a lelkierodert. Hidd el, nem minden no ilyen… :(
2022. máj. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!