Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lesz attól ideges és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lesz attól ideges és kezd vádolni, ha érzelmi biztonságra vágyom?

Figyelt kérdés

Pl kerdeztem mi az ideálja, tekintve hogy nekem soha nem bókol, másokat néz stb.

Ebbol veszekedés lett pedig csak annyit szerettem volna hallani, tetszel nekem es ennyi.


De kiakadt hogy reggel is mondja akkor is szépségem vagyok neki, ha nyúzott az arcom, erre mondtam dehisz ez nem is a reál, akkor amit mond, tekintve, hogy reggel akkor nem tetszem neki, de ennek ellenére mondja, hogy de.


És ez barmikor. veszekedést, ordítást, vádaskodást féltékenykedést, gyanusítgatást kapok arra tőle, ha érzelmi biztonságra vágynék.


A sok orditozás után persze méginkább nem érzem hogy szeretne, igy akkor meg ezen megy a téma hogy miért nem marad nyugodt akkor ha en erzelmi biztonságra vágyom miert nem lehet annyit mondani orditozas helyett, hogy szeretlek tetszep nekem es ennyi.

Ezen mégjobban orditozik.


Mi a sz.rért idegbeteg?



#veszekedés #erzelmi hiánybol
2022. ápr. 16. 20:57
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*miért nem lehet annyit mondani ordítozás helyett hogy szeretlek tetszel nekem, es ennyit?
2022. ápr. 16. 20:58
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
szerintem nyugodj meg első sorban és gondold át higgadtan
2022. ápr. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Pár szóban:

Ha úgy érzem nem tetszem neki, más tetszik neki, és ezt témába hozom, képteoen igy válaszolni hogy de tetszel szeretlek, ehelyett ideges leaz orditva mondja hogy már mondta, es tovább fokozza a veszekedést arra hogy félteknykedik és még nekem kell a végén bizonygatni neki hogy én szeretem öt. És én semmiféle jót nem kapok ha vágyom rá. Csak veszekedést.

2022. ápr. 16. 21:14
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

"veszekedést, ordítást, vádaskodást féltékenykedést, gyanusítgatást kapok arra tőle, ha érzelmi biztonságra vágynék."


Miből gondolod, hogy szeret? Biztos tetszel neki, de egyáltalán nem tisztel.

2022. ápr. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

"Miből gondolod, hogy szeret?"


Pont arrol van szo hogy ugy érzem nem, ezért is kerdezem őt, tetszem e neki egyáltalán, vagy bármi.

És ekkor érzeomi odaadás helyett nekiáll veszekedni. Meg idegesen orditva mondja hogy szeretlek miért nem tudom mikor mindig mondja stb es jönnek a leb.szásai. ordítás, ideg.

2022. ápr. 16. 21:19
 6/11 anonim ***** válasza:
66%
Mert a legnagyobb baromság az érzelmi biztonságot mástól várni. Annak sosincs jó vége. A saját érzelmi biztonságod a te dolgod.
2022. ápr. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%

Mert rosszul/rossz kérdést teszed fel, mondom nőként!

Ha jól értem, azt akarod hallani te vagy az ideál, nálad szebb senki sincs, még ha hazudik is! Mi van, ha tetteivel 1000x elmondja, hogy szeret, csak máshogy fejezitek ki magatokat?

Milyen másokat, és hogy néz? Lehet -e hogy a felesleges gyanúsítgatásokból van elege?

Ha meg egy szemétláda miért nem rúgod ki?

2022. ápr. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem gaz ez a pali, másokat néz de neked nem bókol. Minek is vagy vele ? Úgy érzed nem szeret, szerintem biztosan nem, nem is bókol és üvöltözik veled…szerinted így viselkedik az, aki szerelmes ?


Hagyd el, jobb nem lesz ez csak rosszabb…

2022. ápr. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
73%
Miért várod el tőle, hogy azt mondja, amit hallani akarsz? Ne kérdezz rá direktben, hogy veszekedés legyen a vége, csak mondd meg neki, hogy neked fontos és jó lenne, ha szavakban fejezné ki irántad az érzéseid, mert neked ez a szeretetnyelved. Lehet, hogy megérti majd mit is szeretnél.
2022. ápr. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy érzelmi nyomorék sajna a párod.
2022. ápr. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!