Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lesz attól ideges és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lesz attól ideges és kezd vádolni, ha érzelmi biztonságra vágyom?

Figyelt kérdés

Pl kerdeztem mi az ideálja, tekintve hogy nekem soha nem bókol, másokat néz stb.

Ebbol veszekedés lett pedig csak annyit szerettem volna hallani, tetszel nekem es ennyi.


De kiakadt hogy reggel is mondja akkor is szépségem vagyok neki, ha nyúzott az arcom, erre mondtam dehisz ez nem is a reál, akkor amit mond, tekintve, hogy reggel akkor nem tetszem neki, de ennek ellenére mondja, hogy de.


És ez barmikor. veszekedést, ordítást, vádaskodást féltékenykedést, gyanusítgatást kapok arra tőle, ha érzelmi biztonságra vágynék.


A sok orditozás után persze méginkább nem érzem hogy szeretne, igy akkor meg ezen megy a téma hogy miért nem marad nyugodt akkor ha en erzelmi biztonságra vágyom miert nem lehet annyit mondani orditozas helyett, hogy szeretlek tetszep nekem es ennyi.

Ezen mégjobban orditozik.


Mi a sz.rért idegbeteg?



#veszekedés #erzelmi hiánybol
2022. ápr. 16. 20:57
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

De neked az se jó, ha azt mondja, hogy a reggeli nyúzott fejed is tetszik neki, mert rátámadsz, hogy akkor nem is tetszel.

Szerintem meg te se tudod, hogy mit akarsz hallani. Neked az kell, hogy minden nap áradozzon, hogy te istennő vagy, senki se ér a nyomodba, másra nézni se tud, stb, stb. Ez viszont azt jelenti, hogy nem vele van baj, hanem veled. Nincs semmi önbizalmad, állandóan bizinyítania kell a férfinek. Ha nem kapod meg az adagod, akkor hisztizel és követelőzöl. Gondolom, eddig nem igazán volt hosszú kapcsolatod. Ezt az állandó nyomást egy férfi se fogja bírni cérnával.


Te meg sorban fogod ki az erőszakos, agresszív pasikat, akik betegesen féltékenyek. Pont azért, mert ez a love bombing a bantalmazókra jellemző. Nagyon tudnak udvarolni, az első hetekben a csillagokat lehozza, megy az életem szerelme, hercegnőm, imádlak, meghalnék érted. Te erre zsongsz be. Utána jönnek a gondok, mikor a beetetős időszak elmúlt, és a pasi egyre kedvetlenebb, viszont egyre bunkóbb.


Az életben nem lesz normális kapcsolatod, ha saját magad nem teszed rendbe. Az egyáltalán nem normális, amit te minden nap kikövetelsz.

2022. ápr. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!