Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek meddig várjak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meddig várjak a barátnőmre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A barátnőm 15 éves és Szűz,Én 16 éves fiú és nem szűz.

Nos,2 hónapja vagyok vele együtt,Szeretem is...

Egyszer sem mondtam neki ezt a témát,és tudom,hogy nincs itt az ideje...,bőven nincs itt.

Azt tudom,hogy ez közös döntés,ezért is szeretnék,csak a véleményetekre kíváncsi lenni.

Köszönöm


2010. szept. 15. 20:36
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Kérlek titeket csak normális válaszokat adjatok,nem vagyok már "szaros":-)
2010. szept. 15. 20:37
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Addig várjatok ameddig nem érzitek a szükségét.

Egyikőtöket sem ismerünk, nem is kell semmit gyorsan elkapkodni, így azt mondom hogy akkor tegyétek meg, amikor meg akarJÁTOK (többes szám).

2010. szept. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Amíg ő nem érzi úgy.Ezt nem lehet csak úgy behatárolni.
2010. szept. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem ha a lány még szűz akkor semmiképp nem kéne ezt a témát előhozni egy fél évig.utána már hozd elő,tudd meg hogy mik az "elvárásai" ezzel kapcsolatban. Szerintem nagyon értékes ember vagy,hogy nem akarod sürgetni a barátnődet.:)

2010. szept. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm Szépen.

Főleg 3. válaszadó:)

Kb én is úgy érzem,hogy fél évig minimum.

Ez azért van,mert tanultam,és ilyen korban már rájöttem arra,hogy nem az a legfontosabb,hogy valakit lefektessünk.

Ha egy szeretteinket elveszítünk,nem a szex fog hiányozni,hanem a jelenléte.

Persze ki,hogy.

Sorry,csak eltértem a témától:)

2010. szept. 15. 20:42
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én négy hónap múlva feküdtem le a barátommal, pedig már régóta nem voltam szűz,(egyszerüen csak bíznom kellett benne annyira, hogy ezt megtegyem) képzeld ugyanezt egy szűz lánnyal, és az időt szorozd meg kettővel!
2010. szept. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Szia.

Én türelmes egyéniség vagyok,és kicsit huncut:P

Mert azt akarom elérni inkább,hogy ő hozza fel a témát,s ő lépjen előbb:)

De ez is egy felfogás.

Köszi a választ.

2010. szept. 15. 20:45
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
én bnőm 1 hét után bizott bennem, bár ő szerelmes volt mint állat. Szal ettől is függ. Ó mellesleg azóta is vele vagyok :)
2010. szept. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Hát ki,hogy:)))

Viszont ez személytől függő,és a Szerelem mértékétől.

Köszi a választ:)

2010. szept. 15. 20:49
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én 16 voltam, 7 hónap után feküdtünk le :)

Szerintem ez pont ideális volt, ha 15, akkor talánkicsit több, de a csajtól is függ :)

2010. szept. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!