Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mindig én vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig én vagyok a szerelmesebb, a másik meg kevésbé?

Figyelt kérdés

A másik (akárkivel összejövök) ha szerelmes is, mindig én vagyok minden kapcsolatomban a szerelmesebb fél, aki jobban kötődik, aki nem akar józan sem lenni, akiben nem múlik el a köd, aki jobban fél attol hogy elveszíti a másikat, aki hamarabb tervez, mégha csak álmodozás is csak, aki teljesen elengedi megéli az érzelmeit, mindenki más meg olyan "racionálisan sszerelmes", racionálisan tervez gondolkodik, nincs igénye annyi érzeomi töltésre, meg stb.



Ami bennem van azt szinte csak az elején élik meg velem csak. Azt a ködöt, "repkedést". Vagy ha szakítok. Akkor lesz csak bennük megint köd.


A kapcsolatban meg olyan furák.



2021. dec. 2. 14:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt már ilyen nagyon szerelmes, nagyon odaadó, nagyon tervező pasim. Igazából ti csináljátok jól, így kéne egy kapcsolathoz hozzáállni, viszont ez a túlzott rajongás ijesztő tud lenni a másik félnek, úgyhogy érdemes lenne először megvárnod, hogy a másik fél is rajongjon, odategye magát.
2021. dec. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

De eleinte rajonganak is. Akkor olyan jó megélni azt hogy határok nélkül lehet szeretni, mert ő is úgy szeret, es senkit nem érdekel a holnap.


Aztan meg megváltoznak. Racionálisak lesznek. Ha jövőről beszélunk én álomszinten beszélek, de ők meg racionálisan konkrétan.

Kit erdekel a racionalitás. Illetve őket miért erdekli?


Ha en a racionalitást nézném egyikkel sem járnék..

2021. dec. 2. 14:16
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor van benned valami, ami kiábrándítja őket belőled és nem akarnak veled hosszútávra tervezni. Talán pont az, hogy te csak álmodozol, nincsenek valós terveid a jövőre nézve. Ha te nő lennél, akarnál ilyen férfitól családot? Nem hiszem. Azért ahhoz felnőttebb gondolkodás kell, nem álmodozgatás.
2021. dec. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Privre: szerintem most is az vagyok.

Aki korlátoz, lassít, azt én nemigen tekintem a páromnak. Ill nem tudom annak tekinteni. Mert korlátoz.

Valójában így soha nem tudom kapcsolatban vagyok e egyaltalán.


Ezért is inkább élek a mában teljes egészében. És a maximumot a mából hozom ki és élem meg.

Mert holnap a másik már lehet nem is lesz. Mert lassítsunk szerinte.

2021. dec. 2. 14:24
 5/17 A kérdező kommentje:

3# egy kapcsolat elején én keptelen vagyok racionalitásra.

Nincs értelme a racionalitásnak.


Konkretan en nem tudok tervezni egy pár hónapos kapcsolattal vagy ilyesmi. Csak álmodni tudok és mást nem.

2021. dec. 2. 14:26
 6/17 anonim ***** válasza:
80%
Gyerekes vagy és tapadós
2021. dec. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

“Nincs értelme a racionalitásnak.”


17 évesen lehet, de egy érett felnőtt ember elvárja a racionalitást. Hisz az embereknek tervei vannak, autót kell venni, ház kell, gyerek…ezekhez nem egy nagy gyereket akarnak a nők párnak, hanem olyat, akire támaszkodni tudnak. Mit értesz ez az álmodozás alatt? Mondj valami konkrét példát.

2021. dec. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Oh köszi.

Sajnálom hogy nincsenek hozzám hasonlók:(


Az elején mondjuk igen, meg ha szakítok. Na akkor bennük van minden, ami bennem. Az a "tűz".

2021. dec. 2. 14:30
 9/17 A kérdező kommentje:

7# amugy en nő vagyok.



Álmodozás alatt olyasmiket értek mikor pl a kapcsolat elején allandoan velem terveznek mint feleséggel, a mostani is kérdezte amugy hozzá mennék e HA megkérne, beszélgetunk arrol milyen gézengúz gyerekeink lennének stb


Mindezt ugy hogy semmi alapja nincs azaz nem ismerjuk eléggé egymást még egyutt sem élunk hanem csak úgy ÉRZÉSBŐL, mert olyan jó érzés lenne.


Amikor eleinte husszor is elmondják egy nap mennyire szeretnek, úgy, hogy ő maga sem tudja még holnap velünk mi lesz, mert nem a holnap számít.



Ezeket hivom álmodozásnak hogy racionalitás nincs mögötte alapok nincsenek, CSAK ANNYI VAN, hogy jó érzés belegondolni.

2021. dec. 2. 14:33
 10/17 A kérdező kommentje:

De egy idő múlva racionalitást csinálnak az egészből.

Pl.még korai lenne összeköltözni.

(Ezt tudtam, tudtuk eddig is, nem értem minek kell átvinni konkrétumokba az egészet)

2021. dec. 2. 14:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!