Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan reagálnátok erre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálnátok erre a helyzetre? Megérne egy szakítást?

Figyelt kérdés

Mielőtt a barátommal összejöttünk volna, azelőtt 1 héttel beudvarolt egy konditermes pultos csajnak. Azonban a csaj lekoptatta csúnyán, mert visszament az exéhez.

Vagyis azt hittem lerázta, mert később a nő bocsánatot kért a viselkedésért, majd elkezdtek messengeren írkálni több témáról is, lelkizgettek egymásnak. Meg ugye hónapok óta ott dolgozik, és a barátom minden másnap kondizik, elég gyakran találkoznak, és beszélgetésbe elegyednek.

Még a kapcsolat elején a barátom mondogatta, hogy majd ennek a csajnak bemutat (meg a csajnak is olyan üzeneteket írt, h “alig várom, h gyere máár kocsmázni”), csak ugye akkor még fogalmam sem volt, hogy 1-2 hétnek ezelőtt neki csapta a szelet. Meg aztán rosszul esett, hogy ennek a csajnak a barátjàt elverte valami játékban, és dicsekedett az egész társaságnak, miközben én ott gubbasztottam mellette.


Megkértem szépen többször is, hogy ne társalogjon vele, mert rosszul esik, hogy fel akarta szedni pont előttem(meg többet is akart vele). De nem hallgatott rám, sőt utólag azt is megtudtam, hogy volt olyan alkalom, mikor együtt edzettek, csak elhallgatta előlem.

Az utóbbi időben sokat veszekszek miatta, mert hihetetlenül frusztrál a csaj jelenléte a barátom életében, de az utóbbi időben folyamatosan azt mondja, hogy ő a barátságait nem fogja egy kapcsolat miatt megszakítani.

Komolyan??? Meg akarta dugni a csajt, de mivel nem sikerült neki, ezért tovább társalognak, és most már kb felsőbbrendűnek számít a lány velem szemben, mivel ő a barátjának tartja, és nem akarja a barátságait feladni.

Azzal nem is lenne gond, ha pl egy 2 éves barátság lenne, mert akkor megértem, hogy fontosabb a barátság neki, de ezt a csajt kb azóta ismeri, mint engem, és csakis azért vagyunk együtt, mert ez a lány lekoptatta fél éve…

Ti tolerálnàtok ezt a kapcsolatot? Mit tegyek? Én reagálom túl az egészet?


2022. ápr. 21. 23:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ez elég megalázó lehet számodra
2022. ápr. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem csak lehet, hanem rohadtul megalázva érzem magam… :( De ez a hosszú történet is csak egy a sok közül…
2022. ápr. 21. 23:48
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts. Minek generálod magadnak a rossz életet. Lesz nála sokkal jobb is, aki mondjuk szeretni is fog meg megbecsülni.
2022. ápr. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Végül is mindenki olyan társat szeretne aki hallgat rá és akinek ő a legfontosabb. Szóval érthető.

Gondold át mennyit jelet neked ez a férfi!

Az se jó ha utána meg próbál visszaszerezni és elnyomja egy darabig az önző énjét.

2022. ápr. 22. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal kibasznám. Latszolag szarik arra amit mondasz. Nem fogsz neki hianyozni. Jobb, ha otthagyod, a magad erdekeben. Ugyis megkurja a recis csajt.
2022. ápr. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj bele, mi van, ha egyszer a csaj mégis meggondolja magát. Már így is fontosabb a barátodnak nálad, ha a lány beadná a derekát, utánad se nézne.

Sajnálom az egészet, én a helyedben nem várnám ki ezt, ahogy az első írta, baromi megalázó lehet.

2022. ápr. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%

Mindig az elerhetetlen kell nekik.

En simán pasiznék mellette,aztán offolnám.


Lehetoleg azzal jönnék össze, aki őt veri meg a játékban;) ez de nagy lenne!!

2022. ápr. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szakítanék. Soha nem lesz nyugtod, mindig agyalsz és kattogsz majd. Én nem bírnám lelkileg.
2022. ápr. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!