Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párod hasonlít rád, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párod hasonlít rád, vagy teljesen az ellentéted? És mennyire?

Figyelt kérdés
2010. szept. 16. 10:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen ellentétem. Viszont jó vele.
2010. szept. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Sokmindenben hasonlítunk, a felfogásunk dolgokról nagyjából egyezik, és egy így jó, mert voltam már olyannal akivel teljesen ellentétek voltunk és nagyon sokat veszekedtünk emiatt, és szét is mentünk. Szerintem az a jó, ha a számodra fontos dolgokban hasonlítatok, vagy legalábbis hasonlóan vélekedtek. 23/L
2010. szept. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi is nagyon sokban hasonlítunk, legalábbis az értékrendünk, meg a felfogásunk dolgokról. De pl személyiségben kicsit mások vagyunk, mert én kicsit földhözragadt vagyok néha, ő meg pont az ellenkezője, így úgy érzem hogy pont jó hatással vagyunk a másikra, és nagyon jókat tudunk együtt nevetni, ami szerintem a legfontosabb.
2010. szept. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Én 20/L, ő 19/F


Bizonyos tulajdonságokban nagyon hasonlítunk. A fő hobbink ugyanaz, sok időt foglalkozunk azzal, így sokat is beszélgetünk róla. Sok általános kérdésben ugyanúgy gondolkodunk, pl ő sem vallásos egyáltalán, én sem, később majd ő is családot akar gyerekekkel (persze most még nem gondolkozunk családalapításon, csak pl. az előző pasim, aki 24 volt akkor, kijelentette hogy márpedig neki soha nem lesz felesége és gyereke), a poltikában is nagyon hasonló a felfogásunk. Mindketten szeretjük a jó humorú embereket, a poénokat, sokat nevetünk. Szeretünk segíteni másoknak, sok barát fordul hozzánk, ha baj van. A pénz nem nagyon érdekel minket a kapcsolatban, egyikünknek sem extrajó az anyagi helyzete, de ebből még soha nem volt problémánk, nem járunk étterembe, nem vásárolunk egymásnak drága ajándékokat, nem utazunk külföldre nyaralni, de így is jó nekünk. Ezenkívül sok apró dologban megegyezünk, pl. hogy milyen kajákat szeretünk, milyen filmek tetszenek, zenében is hasonló az ízlésünk...


Különbségek: ő nagyon társasági ember, rengeteg ismerőssel, mindig keresi az új barátkozási lehetőségeket. Én sokkal zárkózottabb, félénkebb vagyok, nem nyílok meg sok embernek, baráti kapcsolataimban is inkább a másik fél kezdeményez... Ő sokat jár el otthonról, nekem sokszor szükségem van egy kis magányra, otthonülős estékre. Ő nagyon makacs, nehezen látja be, ha valamiben nincs igaza, ezért sokszor képes vitába szállni, én gyakran inkább beletörődöm, hogy nem értik az érveimet. Ő műszaki beállítottságú, én humán.

2010. szept. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
73%

Hát! Őszintén? Bennünk 3 közös dolog van.

1, Állatimádat

2, Humorérzék

3, ínyencek vagyunk.

Ezt leszámítva totál másmilyenek vagyunk. Ezért aztán nem is egyszerű együtt élnünk. Én iskolázottabb vagyok, és most nem nagyképűségből mondom, de ez nagyon sokszor kitűnik. Egyszerűen nem tudok vele beszélgetni mindenről, pedig nekem elég sokrétű az érdeklődési köröm. Emiatt gyakran érzem úgy, hogy talán olyan embert kellett volna választanom társamul, akinek a személyisége, életfelfogása, értékrendje közelebb áll az enyémhez. Persze van sok jó tulajdonsága, amivel ezt ellensúlyozni tudja, de ez néha kevésnek tűnik.

2010. szept. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a felfogás, a társadalmi környezet erkölcsi megítélése, és az erkölcsi alapelvek nagyon hasonlóak. A világban működést meghatározó személyiségjegyek pedig különböznek, de úgy, hogy kiegészítik egymást. Pl. a párom nem tud mit kezdeni a műszaki és a pénzügyi feladatokkal, én meg nem ismerem fel, ha (ügyesen) megpróbálnak átejteni/kihasználni. Úgyhogy ha lehet, az ilyen megbeszéléseket, tárgyalásokat együtt csináljuk.

(Én 37/F, ő 41/L)

2010. szept. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
67%
Hát igen az én pasim is kicsit más mint én,mert szereti a márkás cuccokat a nagy bulikat és fesztiválokat no meg nem szokott olvasni vagy múzeumba járniplusz szereti a forma-1-et.én bezzeg múzeumos vagyok ,nem járok bulikba inkább otthon olvasgatok és ki nem állhatom a márkás rucikat no meg a forma 1 -et.De mindezeket félre téve mindketten szeretünk sokat nevetni, járkálni a városban, barátkozni másokkal és persze ugyanolyan bolondok vagyunk amit más nem tudna elviselni:) az ellentéteket meg igen hobbynak fogom fel és így egyáltalán nem is zavar sőt az a jó ha a párod egy kicsit más mint te így ki egészítetek egymást:)
2010. szept. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
67%

Mi a barátommal fontos alap dolgokban hasonlítunk, megnyilvánulásban, vérmérsékletben viszont teljesen ellentétesek vagyunk, és szerintem így az ideális :)


Például mindketten zenélünk, a humorunk ugyanolyan szarkasztikus-irónikus, eléggé gondolkodósak és érzékenyek vagyunk mindketten, viszont ő nagyon magabiztos, higgadt, nyugodt, én viszont eléggé ideges, izgulós, félénk típus vagyok, össze-vissza ficánkolok stb. :) Szóval szerintem ez így tökéletes, mert eléggé hasonlóak vagyunk ahhoz, hogy megértsük és tiszteljük egymást, viszont kellőképp különbözőek ahhoz, hogy érdekesek legyünk egymásnak és kiegészítsük egymás személyiségét :)


21 / L

2010. szept. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondom, hogy az iskolázottság, és a nevelés amit szüleinktől kaptunk nagyon meghatározó. 3 kapcsolatom volt eddig, és a mostani olyan, hogy egyenlőek a társadalmi értékeink, és szüleink hasonlóan neveltek minket, ami nagyban meghatározza azt, hogy az életről és a későbbi dolgoadról hogyan vélekedsz.
2010. szept. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
65%
az ellentétem: ő lány,én fiu.
2010. szept. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!