Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tènyleg bennem van a hiba?

Figyelt kérdés

Párom szerint lusta vagyok,nem csinálok semmit ès gyerekes a felfogásom , nem veszem komolyan az èletet.

21 èves lány vagyok, a páromnál èlek. kb már másfèl ève vagyunk együtt . 21 èves lètemre nem bulizni járok meg piálok hanem azon gondolkodom hogy pl milyen tisztitó szert vegyek . Takarítok főzök , mosok ,mosogatok ,kertèszkedek . Ez melett dolgozok is 16 èves korom óta ... Szeretnèk ültetni gyümölcsöket is ès szeretnèk kacsát is tartani (de nem azèrt hogy levágjam) . Szerinte nem csinálok elèg mindent a ház körül ès gyerekes vagyok . Meg ha mondd valamit állítólag csak azèrt mondja hogy tanítson hogy mit hogy kellene . Nem tudom hogy igaza van e vagy mit kellene máshogy csinálnom ?



2022. ápr. 22. 21:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerintem van másik nője, csak gyáva a szakításhoz.
2022. ápr. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Úristeeen, mintha az én meg az exem történetét olvasnám. :D Ugyan ezt csinálta, én 19 voltan amikor összejöttünk, ő meg 29, és folyamatosan azt érzékeltette velem, hogy egy komolytalan takony vagyok hozzá képest, akit neki kell tanítani, mégis az lett a vége a kapcsolatunknak, hogy szétmentünk, mert ő volt a komolytalan. Szerintem menekülj az ilyen embertől. Hogyha van egy párod, akkor neki a társadnak kéne lennie, aki ott van mindig melletted, akivel egyenrangú felek vagytok, akivel építitek egymást.. De ő csak a földbe tipor téged, meg nagyon úgy tűnik, hogy el akarja érni, hogy azt hidd, hogy ő mennyivel érettebb, mint te.

Egyébként meg legyél nyugodtan gyerek, ne foglalkozz ki mit mond. Ne csak a tisztítószereken való gondolkodásából meg a házimunkából álljanak a mindennapjaid, csak mert azt mondja gyerekes vagy. Merj gyerek lenni egy kicsit és szórakozni, élni, főleg így, hogy meg merném kockáztatni, hogy hamar kellett felnőnöd, ha 16 éves korod óta húzod az igát.

Szerintem fontolóra kellene venned azt, hogy szakítasz, főleg ha ezek tetejében még intimitás sincsen. (Nekünk sem volt.)

2022. ápr. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekes maximum azért vagy, mert egy ilyen pasihoz ragaszkodsz, pedig találhatnál jobbat.
2022. ápr. 23. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
78%
Az feltűnt neked, hogy egy tipikus bántalmazó kapcsolatban élsz?
2022. ápr. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!