Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam de, és, miért?

Figyelt kérdés
Jó most aztán leszek savazva, valójában csak hazudtam neki a megcsalásról, azt hittem akkor majd szakít velem. De nem így lett, közben javult a kapcsolatunk, és tudom hogy hülyeség volt ilyent mondani, de elérte a hazugságom a hatását, végre meg tudtunk beszélni olyant, amit eddig nem igazán tudtunk, szóval már nem akarom a szakítást, viszont párom érdekes egy személyiség ilyennel még nem találkoztam, szerintetek mi lehet a háttérben? Ugye az nem derült ki hogy hazugságból mondtam hogy megtettem, de párom teljesen begerjedt erre az egésze.. elvileg szomorú is volt közben” de a testi reakciói miatt nem tudom elhinni, most pedig kérte hogy mutassak videókat ha tudok és hogy hármas… (eddig ilyenekről sosem beszéltünk) most akkor nem szeret? Miért viselkedhet így?
2022. ápr. 23. 13:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Neki mindegy, hogy hogy szórakozik. Ketten, hárman vagy akárhogy -persze amíg neki jó.
2022. ápr. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Valószínűleg szereti a fszt is, különben nem gerjedne be a tudattól, hogy másik fsz is járt benned.

N

2022. ápr. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Lenéz f.szimádo r.bancnak es ezentul ugy is kezel akin majd kiélheti a hajlamait
2022. ápr. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy cuck. Van ilyen fétis, a neten cuckold néven fogsz rátalálni.
2022. ápr. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

1# & 3#, nem hiszem azért egy ideje együtt vagyunk, ugyanúgy udvarol, most állunk költözésben… és ugyanúgy velem tervez, csinálja amit mondok a házon is hogy nekem is jó legyen, pedig simán kirakhatna.


2# úgy érted hogy lehet biszexuális?


4# wow…. Lehet. Köszönöm!

2022. ápr. 23. 14:50
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy értem. Én teljesen heteroszexuális nőként abszolút de nem tartom vonzónak, hogy a párom idegen pinákba dugdossa a farkát. Inkább gusztustalan számomra.
2022. ápr. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
29%
feltehetően dobni fog, csak előtte még meg akar alázni (megjegyzem jól teszi, az ilyen ostoba k-rvákkal így kell bánni)
2022. ápr. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
57%
XDDDDD
2022. ápr. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nem lehet hogy ő is megcsalt és azért viselkedik így?
2022. ápr. 25. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!