Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nehéz az élet! Vagy csak én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehéz az élet! Vagy csak én teszem azzá?

Figyelt kérdés
tegnap láttam egy srácok. Nagyon tetszett, én azóta is csak rá gondolok! 22 vagyok, eddig nem sok ilyen volt az életemben, hogy meglássak valakit és ne tudjam kiverni a fejemből. Mostmár sose fogom megtalálni, a nevét se tudom, és azt se hogy hova valósi. :( Lehet ő lett volna az igazi. Ha megmondtam volna a srácnak h nagyon tetszek hülyének néz (sose láttam még)! De igy meg csak esz utánna a fene... Szerintetek mit kellett volna csinálnom??
2011. aug. 15. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Tökmindegy, általában úgyse olyan az ember amilyennek a külseje alapján tűnik.
2011. aug. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ott a pont
2011. aug. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
képzeld én ma találtam meg papóm elveszett gumiját
2011. aug. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
mind1 mit kellett volna csinálnod,mert nem tetted.Ha a sors úgy akarja úgy is találkoztok még de akkor fogj az alkalmon.Nem veszitesz semmit azzal, hogy megpróbálsz valamit:)
2011. aug. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
menyj még arra a helyre. hátha még feltűnik. remélem szerencséd lesz.
2011. aug. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!