Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert van az, hogy egy no azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az, hogy egy no azt mondja a pasinak hogy teljesen az idealja a pasi,jol erzi magat ha talalkoznak, de megsem tesz semmit a kapcsolater es nem hoz aldozatot?

Figyelt kérdés
4 honapja tartott egy stresszes idoszakom. Talalkoztam egy lannyal akivel par randi utan le is fekudtunk. Minden nagyon jol indult, mukodott a kemia, volt kozos tema. Aztan par alkalom utan folyamat mondta le a talalkozasokat, amikor viszont talalkoztunk oleltuk egymast, csokolozas, szemelyesen minden tokeletes volt szinte. Majd utana hirtelen ez az egesz elkezdett erdektelensegbe atmenni a reszerol, messengeren is keveset irt, mikor hivtam akkor eleg rideg volt a telefonba. Aztan megint talalkoztunk elmentunk egy hotelbe ott is jol ereztuk magunkat egymassal, szex is megint. Majd kozolte, hogy szerinte mukodnenk egyutt, de erez egyfajta gatat koztunk amit nem tud megfogalmazni attol fuggetlen hogy az idealja vagyok. Utana hazajottunk huzodott a dolog meg 3 hetig. Munkaba bementem hozza szemelyesen megint beszedes volt csok puszi, aztan megint az ellenkezoje ha nem talalkoztunk. Vegen kileptem belole mert mar nagyon flusztralt a dolog. Szuleinek se mutatott be, tobbszor rakerdeztem hagyjuk e az egeszet o azt mondta hogy nem szeretne ha vege lenne. Szemelyesen sokszor hallgattam tole hogy bar johettem volna neki hamarabb es jo velem meg tudom lepni, viszont egyszeruen aldozatot szinte semmit nem hozott hogy mukodjunk.
2022. ápr. 25. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
44%
A pnája viszi nem a szíve. Mi ezen olyan bonyolult?
2022. ápr. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1, hát szerintem meg éppen fordítva. A szíve viszi, nem a pncija.

Ha a pncija vinné a kérdezővel lenne, mert mint írja a kémia, a testi vonzalom nagyon meg volt közöttük. Csókok, jó szeretkezések.

Valószínű mással volt a baj, hogy még sem akart ennél többet.

2022. ápr. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Meg annyi, hogy egy baratnojetol megtudtam, hogy ez a lany nem a hosszu kapcsolatok hive. Ennyi. Viszont en ettol remenykedtem
2022. ápr. 25. 16:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor te szaladtál bele a f.sz erdőbe.
2022. ápr. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak akkor miert kell hitegetni az embert. Mert en se vagyok egy matyohimzes ilyen teren volt idoszakom mikor valtogattam a noket, de mar 30 vagyok o 26. Es meg o volt az elejen aki azt irta hogy tobbre tart engem minthogy csak szexelni jarjunk ossze. Megse tett semmit :)
2022. ápr. 25. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!