Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekes ha egy lány nem nagyon hajlandó tenni egy kapcsolatért, és mindent rögtön támadásnak vesz ha megemlítem neki?

Figyelt kérdés
Semmit sem lehet vele megbeszélni, ráadásul javarészt én tolom a kapcsolatba az energiát, neki kényelmesebb sokkal minden.
2021. máj. 26. 23:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Valóban éretlenül hangzik. Ate éretlenséged pedig az, hogy mégis maradsz.
2021. máj. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Mitől lenne gyerekes? A gyerekekre nem jellemző, hogy mindent támadásnak vesznek. Inkább valamilyen lelkibetegségre, személyiségzavarra lehet ez jellemző.
2021. máj. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekes, ahogy ez a kérdés is.
2021. máj. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%
Sose értettem minek állnak le férfiak ilyenekkel..
2021. máj. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Gyerekesnek lehet gyerekes, de azon is lehet gondolkodni, hogyan említed meg neki. Ha sértő módon, meg szinte csak ezt hallgatja tőled, akkor nem gyerekes a részéről. Lehet alapvetően érzékenyebb/stresszes (amikor én stresszes vagyok szinte hozzám se lehet szólni) és sajnos így jön ki a lépés neki.
2021. máj. 27. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
4: Tökmindegy, hogy férfi vagy nő csinálja! A lényegen mit sem változtat. Saját tapasztalatom is van arról, hogy milyen az, amikor minden megoldásomra van a páromnak egy problémája... (Magamat sem értem, miért küzdöttem érte annyit az utolsó időkben. Pedig én férfi vagyok.)
2021. máj. 27. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
Siman lehet, hogy nem akarja ezt a kapcsolatot csak te nem veszed eszre. Azert nem tesz erte semmit, es ezert vesz mindent tamadasnak hogy szallj mar le rola.
2021. máj. 27. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ebből nem nagyon derül ki, mi a probléma.

De egy gyerekkel meg mit akarsz?

2021. máj. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
90%
Vannak emberek, akiknek egyszerűen nem megy az, hogy ilyen szintű kommunikációt folytassanak. Próbáld meg fokozatosan szoktatni a szintekhez. A kommunikációs szintekről több információ is fellelhető az internet bugyraiban. Ne akarj nála egyből 4-5 szintű beszélgetést folytatni, lehet nem megy neki. Remélem segítettem, minden jót. 30F
2021. máj. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem gyerekes, csak nem tud helyzeteket kezelni.
2021. máj. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!