Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakítanátok, ha azt látnátok, hogy van alapja a féltékenységeteknek?

Figyelt kérdés
A barátomnak tetszett egy lány, mielőtt még összejöttünk, de végül engem választott. Viszont azóta volt már olyan, hogy beismerte megfordult a fejében, hogy mi lett volna ha nála próbálkozik inkább helyettem és bámulta is... (ez pár hónapja volt, azóta nem jött elő és jól megvagyunk) Most el fogunk menni egy táborba, ahol ott lesz az a lány is. Nem tudom, hogy hogyan kéne kezelnem, ha azt fogom látni, hogy bámulja vagy ilyesmi.. Ha rákérdeznék nála egyértelműen, azzal félek, hogy csak felhívnám a figyelmet a csajra és gyengeségnek is tűnhet... 20/L

2017. júl. 1. 19:15
 1/7 A legrosszabb ***** válasza:
100%
Eléggé taplóság részéről, hogy más csajokról ábrándozik, miközben elviekben ti párkapcsolatban álltok, vagy miben; egyetlen plusz pontot írok a számlájára, mert beszélni róla neked. Várd meg a tábort, ott úgyis eldől, hogy mi a pálya nála.
2017. júl. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát,szerintem téged választott. De érdekes kérdés, nem tudom,mit tennék, ha bennelennék ilyen szituációban. Szerintem valszeg egyelőre maradnék vele. Vagy nem is tudom. Hogyha így magában ennyire vacillál, akkor lehetséges, hogy nem is érett még igazán teljesen egy párkapcsolatra. Amúgy én nem tudom, nekem fogalmam sincs. Meg ilyet hallottam már amúgy, hogy hűséget fogadott nem vakságot, de veled van ott az ágyban, nem? Bárkit képzelhet oda, de veled van ott. Amúgy tényleg nem tudom.
2017. júl. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Éretlen, gyerekes viselkedés. Biztos,hogy szakítanék ha ilyen barátom lenne.


19/L

2017. júl. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem is kérdés.
2017. júl. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És ha azt látom, hogy bámulja szerintetek hozzam szóba?
2017. júl. 1. 19:54
 6/7 anonim ***** válasza:

#5, igen: mondd meg neki, hogy úgy látod, megbánta már a választását, szóval ideje korrigálnia!

De mennyi idős? 12-14 éves, hogy az egy program, hogy bámul egy csajt? A fejében meg mi járhat?

2017. júl. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
25%
Az a szó, hogy bizalom mond neked valamit? Bízol a barátodban? Ha igen, akkor ne kattogj baromságokon. Ha meg nem, akkor amúgy sincs értelme az egész kapcsolatnak. Hogy állsz önbizalom terén? Szerintem lenne vele munkád...
2017. júl. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!