Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok arról, ha a pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, ha a pár egyik tagja csak úgy ad a másiknak kölcsön pénzt, hogy erről kölcsönszerződést kötnek?

Figyelt kérdés
Pasim tengervízbe ejtette a telóját, teljesen tönkrement. Újat kell vennie, kért tőlem kölcsön fél millió Ft-ot, ugyanolyat akar venni, mint a régi telója volt. Mondtam, hogy nagyon szívesen adok, de ragaszkodom hozzá, hogy papírozzuk le, írjunk róla szerződést. Nem vagyok vele szemben bizalmatlan, együtt is élünk, szerintem ez szolgálja mindkettőnk érdekét. Teljesen kikelt magából, hogy mit képzelek, hogy pont ő ne fizetné nekem vissza.

2022. ápr. 26. 14:11
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
92%

Hát igazából ha ekkora összegről van szó, akkor én is kötnék.

Nem tudom hogy miert reagált így, nem ismerem a párod. Lehet nem számított rá, és így elsőnek azt érzi nem bízol benne. Vagy nem akarja visszafizetni. Ezt ő tudja.

2022. ápr. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
91%
Szóval egyik hónabna több milliós veszteség totál kár miatt, a következőben félmilliós telefon landol a tengerben.... :D :D Na má!!!!
2022. ápr. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
89%

"kell neki munkához a nagy tárhely"

????

A 60ezres telefonomban is van tárhely....

2022. ápr. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
88%
És nincs olcsóbb telefon nagy tárhellyel? Memóriakártya?
2022. ápr. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
93%

#8: szóval autóból is olyat vett, ami nem fért bele a keretébe. Ökölszabály, hogy olyan autót vásárolj, amiből akár kettőt is vehetnél, különben túl drága neked.

Hiába mosod a fickót, nem jól kezeli a pénzt.

2022. ápr. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
84%

Itt vagy a kérdező kamuzik nekünk, vagy az ő párja kamuzik a kérdezőnek.

Van alsóbb kategóriákban is nagy tárhely. Plusz kártya. Plusz felhőtárhely. Plusz ha ANNYIRA nagyon fontos a munkájához akkor úgyis adnak neki céges telefont, azt pedig nem neked kell pótolnod.

2022. ápr. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 A kérdező kommentje:
IPhone 13 Pro Max 512 GB, ez a modell kell neki.
2022. ápr. 26. 14:31
 18/50 anonim ***** válasza:
93%
Nyilván 10-20 ezer forintról nem íratnék szerződést. De fél millió az már nem kis tétel. Teljesen megértem, hogy szerződést szeretnél. A felháborodását látva pedig gyanús nkem hogy nemigen látnád viszont azt a pénzt.
2022. ápr. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
90%
Milyen munkahelynél alapelvárás ez?
2022. ápr. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 A kérdező kommentje:
Egyéni vállalkozó, nincs ki adjon neki másik telefont.
2022. ápr. 26. 14:32
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!