Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok arról, ha a pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, ha a pár egyik tagja csak úgy ad a másiknak kölcsön pénzt, hogy erről kölcsönszerződést kötnek?

Figyelt kérdés
Pasim tengervízbe ejtette a telóját, teljesen tönkrement. Újat kell vennie, kért tőlem kölcsön fél millió Ft-ot, ugyanolyat akar venni, mint a régi telója volt. Mondtam, hogy nagyon szívesen adok, de ragaszkodom hozzá, hogy papírozzuk le, írjunk róla szerződést. Nem vagyok vele szemben bizalmatlan, együtt is élünk, szerintem ez szolgálja mindkettőnk érdekét. Teljesen kikelt magából, hogy mit képzelek, hogy pont ő ne fizetné nekem vissza.

2022. ápr. 26. 14:11
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
87%
De mit vállalkozik ami nem kivitelezhető egy iphone 13 pro max nélkül
2022. ápr. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
83%

IPhone 13 Pro Max 512 GB, ez a modell kell neki.


És mégis mi a frászért ez kell a munkájához épp ez a típus? Férjemnek pont ilyen van, de ő nem kunyerált pénzt rá. Oké, van tárhely, de ennyi, nem tud sokkal többet mint az elődje. Ilyen hülyeségre én nem adnék neki pénzt, se szerződéssel se anélkül. Vegye meg ha annyira kell neki, de ha annyira telefon kellene nem ragaskodna egy bizonyos típushoz.

2022. ápr. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
80%

#21

Nemrég volt ugyanez a kérdés csak fordítva (a kérdező követelte hogy a párja vegyen neki fullos telefont kölcsönbe), ott pl műkörmös volt. :DD

2022. ápr. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 A kérdező kommentje:
Ingatlanközvetítő, rakat adatot, kontaktot, képet a telefonjában tárol.
2022. ápr. 26. 14:37
 25/50 anonim ***** válasza:
86%

Nekem százezer forintos telóm van, 128 gigával (plusz a videokártya)


A cuccaimat felhőben tárolom, azelőtt meg egy kétezer gigás külső adattárolóm volt.


Szóval megkérdőjelezném, hogy mennyire létfontosságú az az ájfón.


Kérdésedre válaszolva, teljesen oké. Ha a párom adna ekkora összeget, szó nélkül aláírnám a szerződést, és fordítva.

2022. ápr. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
73%
szóval vett egy olyan autót, ami után szó szerint egy fillére sem maradt?
2022. ápr. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
83%

"rakat adatot, kontaktot,"


Szöveges adat nem foglal sok helyet, minimálisat. A képeket lehet felhőben tárolni.

2022. ápr. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
83%

Ahhh! Ingatlanos vállalkozó csávó, aki farzsebből kivág milliókat egy új kocsira és IPhone 13 Pro Max csillog a kezében! Lecsúszott a bugyim a gondolattól is.

Más is érzi a troll szagot?

2022. ápr. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
81%
hát nem tudom az én 256 gb-s oneplus 7t-men is elfér több 10 ezer kép... nem indokolt egy olyan iphone bőven elég neki egy kb 150 ezres telefon is.
2022. ápr. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
83%

#24

Tárolja felhőben, vagy a számítógépén, basszus. Az én munkám pont digitális nyilvántartással kapcsolatos, NEM a dolgozók telefonjain tároljuk az adatokat hanem normális szervereken, felhőszolgáltatásban, ideiglenesen akár több(!) darab pc-n.

Ez egy vicc, ha igaz amit írsz.

2022. ápr. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!