Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik több éve együtt vannak....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik több éve együtt vannak. Hogy telt az utolsó évfordulótok?

Figyelt kérdés
Vagyis mit csináltatok,hol voltatok?Ugyanúgy telt mint egy átlagos nap?
2010. szept. 16. 16:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Valami olyat akartunk csinálni, amit még soha (ez volt a 6. évfordulónk), így elmentünk az Operába. :D Nem gondoltam, hogy ennyire fogom élvezni, de kellemes élmény volt. :)
2010. szept. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Adryska ***** válasza:
100%

Megajándékoztuk 1mást, aztán elmentünk vacsorázni, majd egymás karjaiba emlékeztünk az eddig eltöltött pillanatokra...

Szép volt! :)

2010. szept. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sajnos sosem volt évforduló ünnepem, pedig túl vagyok egy 6 és egy 2és fél éves kapcsolaton. Sosem ünnepeltük meg különösebben:( De most másfél hónap múlva leszek egy éve együtt a mostani párommal és bizony most tuti, hogy fogunk ünnepelni, mert én is és ő is tervezgeti, hogy mit is csinálhatnánk, mivel is lehpetnénk meg a másikat. Így nagyon várom már az életem első évforduló ünnepét:) 23/L
2010. szept. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, olyan volt mint egy átlagos szerelmes nap, talán pár mondatban emlékeztünk meg az elmult évekről,elmentünk kajálni asszem...
2010. szept. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Telefonon beszéltünk csak, mert én még kórházban voltam a 2 napos babánkkal.
2010. szept. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi 2 éve vagyunk együtt. Tavaly elmentünk egy fesztiválra haverokkal, és este csak ketten mentünk haza, együtt aludtunk, és felidéztük a régi emlékeket, meg ilyenek. Idén meg elmentünk egy napra strandolni, nagyon jó volt :)
2010. szept. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Elmentünk vacsorázni, mint minden évfordulónkon. Ez volt a 7. :-))))
2010. szept. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
egy óriásit dugtunk, és másnap szakítottunk. nem a legszebb sztori, de te kérdezted, és így volt...
2010. szept. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekünk még csak a 3. évfordulónk volt,de elutaztunk wellnessezni és ott ünnepeltünk. Az előző 2-t pedig a Balatonon töltöttük,mert nyáron van az évfordulónk.Persze a vacsora,iszogatás,ajándékozás,nosztalgiázás,szexelés az állandó kellékek voltak:)
2010. szept. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!