Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mi a véleményetek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi a véleményetek egy ilyen férfiról?

Figyelt kérdés

Adott egy férfi, aki a saját területén iszonyú tehetséges, de a szorgalom nagyon nincs meg hozzá, gyakorlatilag elherdálja a tehetségét. Lediplomázott, és dolgozik, ahogy kell. Nem született gazdag családba, de szegénybe sem, szülei oda tudták adni neki az önerőt egy budapesti lakáshoz, fizeti a hitelt 33 éves koráig.

Nem nagyon képzi magát, nem ad bele mindent a munkába. A mai napja azzal telt, hogy felkelt 8-kor, dolgozott 11-ig, majd elment edzeni. Hazaér, ebédel, dolgozik még 2-3 órát, mialatt megnéz egy sorozatot, majd vége. Megtakarítása alig (van kb 2 milliója), mert mindet elbulizza, vagy elkölti éttermekre, utazásokra. Keres kb havi nettó 650-et, de ez bőven egy milla felett is lehetne, ha lemondana a kényelmes életről.

Ehhez hozzátartozik, hogy végtelenül nyugodt és pozitív, semmivel nem lehet kihozni a sodrából, mindig optimista, támogat és segít mindenkit, akit tud.


2022. ápr. 27. 12:02
A kérdező szavazást indított:
Nem lehet vele tervezni, csak a szerencséje miatt nem egy lecsúszott valaki
A mának él, aki szerint nem minden a pénz, és inkább élvezi az életet úgy, ahogy neki tetszik
40 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%
Irigylem az életét. Párkapcsolatra viszont nem kéne.
2022. ápr. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
87%

Az elsovel ertek egyet.

24/L

2022. ápr. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
86%
Hány éves? Az ilyen emberek szoktak 95 évesen is még biciklizni :D
2022. ápr. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha 33 éves koromra meglenne a házam én sem kuporgatnék és vonnék meg magamtól olyan dolgokat, amiket amúgy szeretek.


A munka szerintem egy kötelező ‘rossz’ , ha kevéssel is pénzt csinál miért dolgozna reggeltől estig?

Így marad ideje élvezni is az életet, az utazás része külön tetszik, sokan élnek teljesen tartalmatlan életet, mert minden fillért néznek, aztán majd idejük sem marad elkölteni, annyira kiszámíthatatlan minden.

Úgyhogy szerintem semmi gond nincs vele, hasonló gondolkozású emberrel simán eltudnék képzelni kapcsolatot is.

2022. ápr. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
72%

Alapvetően nem rossz az eletvitele, de nagy kérdés hogy egy esetleges gyerekvallalas esetén tudna e ezen változtatni. Az ilyenek általában nem tudnak. Tehát én se nagyon tartanám alkalmasnak komoly kapcsolatra.

Mert egy családnak nem arra van szüksége hogy apuka bulizni járjon, herdalja a pénzt stb.

2022. ápr. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj vele. Havi 650ezerből bőven meg lehet élni. Nem értem mi ez a munkamánia itt a gyiken. Normális ember nem azért él, hogy dolgozzon, hanem azért dolgozik, hogy éljen.
2022. ápr. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Èn is ìgy szeretnèk èlni, semmi gond nincs vele.
2022. ápr. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Irigylem az életét. Semmi gond ezzel, legalább nem fog hatvan évesen szívrohamban meghalni a stressztől. Kevés munkával is átlag feletti színvonalon él, saját ház, jó kereset. Nyilván nem fog akkor megvonni magától olyan dolgokat, amiket szeret. Én is így szeretnék élni.
2022. ápr. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a problémádat, kérdező, van diplomája, jó munkája, dolgozik, edz, van megtakarítása, saját ingatlana, mégis mi a fene kell még?

Ez sokkal több, mint amit az átlag elér, ugyanis a legtöbb embernek semmi megtakarítása nincsen és sportolni sem szokott.

Ennyi információból én azt gondolom, egy normális ember, akivel akár párkapcsolat is lehetne. Persze, sok minden más is kell még egy párkapcsolathoz, pl. érzelmi intelligencia, humor stb, de az egy másik kérdés már.

2022. ápr. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
37%
Igazából, csak az zavar, hogy nincs megtakarítasa és elszórja a pénzt. Nem kell egész nap dolgozni és jó ha tud az ember kikapcsolódik, de akármi történhet, kell gondolni a jövőre is.
2022. ápr. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!