Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy ilyen kaliberű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy ilyen kaliberű dolgok miatt egyből piszkál és igénytelennek nevez a párom?

Figyelt kérdés

Annyi történt, hogy tegnap este hányingerem volt, de nem hánytam, utána pedig elkezdett kicsit menni a hasam. Ma már úgy keltem, hogy jól voltam, és nem diétáztam, hanem a szokott dolgaimat ettem, és délutánra megint elkezdett menni a hasam, de egyáltalán nem súlyos, és a közérzetem is jó. A párom egyből rámpirított, hogy mivel sem csípőset, sem romlottat nem ettem, ami indokolná ezt, azonnal menjek orvoshoz, mert nem normális. Részemről már a feltevés is abszurd, hogy ilyennel én komolyan megjelenjek a háziorvosomnál, szerintem ő sem értené, hogy mi van. A páromnak mondom ezt, erre kijelenti, hogy igénytelen vagyok, mert az igényesség nem a sminknél kezdődik, hanem ott, hogy ha valami nyilvánvalóan nem normálisat tapasztalok az egészségemmel, akkor orvoshoz megyek.

Engem nagyon idegesít, mert ez nem az első eset, hogy ilyeneket mond rám ilyesmi súlyú dolgok miatt.



2022. ápr. 28. 19:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem és nincs is igaza, mert semmi komolyabb bajod nincs, ami indokolná. Ez nem igénytelenség, apróságokkal én se megyek orvoshoz, teljesen felesleges. Elmondaná, hogy miket egyél pár napig, miket ne, de ezt gondolom magadtól is tudod.
2022. ápr. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az orvosok kedvence lehet..
2022. ápr. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Két napos "normális" (vagyis nem véres mondjuk), javuló, nem gyakran visszatérő hasmenéssel háziorvoshoz menni nettó baromság. Ha elkaptál egy vírus, azzal lókukit nem tud kezdeni, bacival sem érdemes, hogy megtudd, melyik, labor kéne, addigra meg kutya bajod sem lenne, csak feleslegesen foglalod a kapacitásokat a valóban komoly problémáktól. Így is alig lehet bejutni bárhova... Ráadásul továbbadhatod a rendelőben lévőknek vagy tőlük kapsz el valami csodát tök feleslegesen.

Persze, ha mondjuk pár napig még tart, nem javul, sőt rosszabbodik, akkor igen, el kell menni, de ez még nem tragédia...


Miket mond még a párod?

2022. ápr. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
És te mégis magadra engeded ezt a barmot.
2022. ápr. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
11%

Ez a nő is egy igazi hárpia.

Minek vagy vele?

2022. ápr. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
34%

Pajti két dolog.


1.: Ha van hasmenésed az lehet bármitol. Egy vírusos fertőzésnel le se tudsz szállni a wcrol úgy ömlik belőled a cucc.


2.: Menekulj a nőtől.


Szívesen


Pacsi


33/F

2022. ápr. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak szerintem nő a kérdező?
2022. ápr. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
7-es, tuti nő a kérdező, különben a párja miért vágná hozzá, hogy az igényesség nem a sminkkel kezdődik.
2022. ápr. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelem milyen arcot vág az asszisztens a panaszok hallatán. Talán be se enged az orvoshoz ezzel a problémával.
2022. máj. 2. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!