Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon tetszem neki? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszem neki? Hogyan jöjjek össze vele? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Van egy fiú az osztályomban,aki nagyon de nagyon tetszik (mondhatni szeretem), nem mertem még neki bevallani mit érzek iránta...félek,hogy elutasít...De ezt nem birom már elviselni...Néha együt megyünk haza,és jókat beszélgetünk,néha órákon észrevettem már,hogy néz,és amikor arra fordultam elkapta a fejét...Kedves hozzám,de félek csak barátként kedvel.... Mit tehetnék... :(
2010. szept. 16. 19:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
-.- Mondd meg neki.:'(
2010. szept. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
:( De annyira nehéz.... :( Rengeteg csalódásom volt már... :( Nem szeretném ezt a lehetőséget is elszurni... :(
2010. szept. 16. 19:49
 3/17 anonim ***** válasza:

Nem tudod szerintem elrontani, ha bejössz neki akkor nem fog nemet mondani, visszautasítani, ha meg nem akkor meg amugy se tudtál volna mit tenni... elrontani nem tudod.

sok sikert

2010. szept. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm...s arra nincs valami tanácsotok,h mégis hogyan mondjam el neki?? :S
2010. szept. 16. 19:55
 5/17 anonim ***** válasza:

hivd felre es mond el neki

amugy hany evesek vagytok?

2010. szept. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
16,mind a ketten
2010. szept. 18. 08:52
 7/17 anonim ***** válasza:

Te vagy az Jucus?

16/F

2010. szept. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
xD Nem wagyok Jucus...xD
2010. szept. 18. 09:32
 9/17 anonim ***** válasza:
Ha tényleg akarod és képes lennél megtenni érte szinte bármit akkor semmi akadály írj privátba.. Ha nem így lenne, kár erőlködni..
2010. szept. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Küldj neki passzív jeleket, abból biztos lehetsz mit érez irántad. Amikor beszélgettek fogd meg a kezét combját. A kapott jelekből rá fogsz jönni, hogy ő is így érez-e. Ha pozitív visszajelzést kapsz nyugodtan tedd meg az első lépést.
2010. szept. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!