Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy jöjjek össze vele, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jöjjek össze vele, ha tudom hogy tetszem neki, de nem akar lépni?

Figyelt kérdés
Nekem is tetszik a srác, és én is neki, csak valamiért nem mer lépni, csak apró jeleket ad. Szerintetek léphetek én, ha igen akkor hogy??:S L/16
2011. márc. 9. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:
64%

Odalépsz elé,mélyen a szemébe nézel,a következőt mondod:

Bejövök neked bébi,vagy nem jövök be neked bébi?:)

2011. márc. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 mindennévfoglalt? ***** válasza:
100%

Ennyi idősen,(ha ő is annyi mint te) én se nagyon mertem lépni, féltem a visszautasítástól :)

És ő tudja, hogy ő is tetszik neked?? Mert lehet itt a gond!

Léphetsz, ebben nincs semmi gond, lassan már a lányok szedik fel a pasikat :D

Adj te is apró jeleket neki, vagy nézz csábítóan a szemébe (ez nekem mindig tetszett), ülj az ölébe és karold át, vagy

adj neki egy szájra puszit, kérdezz rá konkrétan, hogy mit szeretne,ha nem meri akkor kérdezz rá te, hogy "szeretnél velem járni?" - ha elpirul, vagy csak zavartan mosolyog akkor úgyis azt akarja. Vezesd rá a témára, hogy te nem harapsz, nyugodtan kérdezzen bármit tőled, pl. azt ami hetek óta kavarog a fejébe, csak fél kimondani... Vagy ha kicsit rámenős vagy, kérdezd meg tőle: Nem szeretnél elhivni egy randira? :)

Szerintem csak megerősítésre vár, vagy tényleg félénk. Ha látja hogy te is akarod, azzal csak bátorítod

Sok szerencsét

28/F

2011. márc. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem is egy 16 eves lany tetszik (17vagyok), de meg nem volt alkalmam megismerni.. es azt hiszem, talan en is tetszhetek neki, mert neha elkapom a tekintetet:)
2011. márc. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik egy 16 éves lány, de nem tudom, hogy én tetszem-e neki. Néha egymásra nézünk, de én mindig zavarba jövök =) Nem akarok udvariatlan lenni, de meg tudnád mondani a monogramodat? Bocsi, csak kíváncsi vagyok, mert ő is szokott gépezni és most kíváncsi vagyok :P
2011. márc. 10. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kerülj a közelébe, légy kedves és érdeklődő:) Hidd el, velem hasonló helyzet volt még 1-2 éve, eléggé bátortalan típus vagyok ilyen téren, de ez tényleg segített;)

F/19

2011. márc. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!