Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan jöjjek rá, hogy tetszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan jöjjek rá, hogy tetszem-e neki vagy sem?

Figyelt kérdés
Szóval én egy 18 éves lány vagyok és van egy srác, aki egy ideje tetszik (szintén 18). Régebben azt hiszem, hogy tetszettem neki, mert bókolt néhányszor és kedvesebb is volt velem az átlagnál. De nem biztos hogy ez jelent bármit is, lehet hogy csak barátkozni akart... nem sokat vagyunk együtt mert nincs nagyon közös érdeklődési körünk, így nehezen férkőzöm a közelébe... és mindemellett énis kicsit félénk és gátlásos vagyok, és ő se az a határozott fajta. Így nem tudom, hogyan értelmezzem a "jeleket", illetve honnan tudjam meg, van-e esélyem nála...
2009. febr. 27. 18:35
 1/9 anonim ***** válasza:
27%

te jó ég... 18 évesen ilyen gondjaid vannak?? és mi van akkor, ha tetszel neki... valszeg ő is gátlásos, és egyikőtök se kezdeményezne... am. kérdezd meg, h. járna e veled, bejössz e neki v. valami, mert ő úgy sem fog, még ha beléd is lenne zúgva! már látom is a következő kérdésedet:

"Jaj, mit mondjak neki?? túl gátlásos vagyok..."

2009. febr. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%

Hümm hümm.. kell neked egy ilyen nyámnyila kis gyerek? 18 évesen gátlásosnak meg félénknek lenni?? Kicsit sokallom a kort. Lánynál és fiúnál egyaránt.

Ha tényleg tetszik akkor vedd kezedbe az ügyet és lépjél. Simogatsd meg az arcát, mondj neki kedves szavakat ha úgy adja ki a lépés, majd látni fogod. Ha ért belőle akkor nyerő az ügy. Ha nem ért belőle akkor futás onnan, mert az a gyerek nem életre való és nem ő kell neked


25/f

2009. febr. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

szerintem legyél egy kicsit határozottabb. Van olyan, hogy ő sem mer, te sem mersz, közben pedig mindketten szeretnétek. Röhögni fogsz, de minket a filozófia hozott össze. :) Valamelyik érdeklődési területéről kezdjetek el beszélgetni, aztán hívd el kedvesen sétálni. Szép lassan. Ha nagyon nem akar, akkor hagyd, de szerintem egy próbát megér. Nekem bejött. :)


(egy másik volt gátlásos)

2009. febr. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez nem igazán fog összejönni, ha mindketten ilyen gátlásosak maradtok. És mivel ez most a Te problémád, így Neked kell erőt venned magadon.

"bókolt néhányszor és kedvesebb is volt velem az átlagnál. De nem biztos hogy ez jelent bármit is, lehet hogy csak barátkozni akart..." - ebből nekem mégis az jön le, hogy ott azért többet akart ;) Ill. barátkozni is olyannal barátkozna az ember, aki szimpatikus neki.

Szóval, a Tiéd a feladat, hogy meghódíttasd magad. Próbáld magad elhívatni vele sétálni, beszélgess vele. Apró jeleket felesleges adnod, úgyse jön rá, mit akarsz, próbálj egyértelmű lenni. Veszteni valód Neked nincs, ha tényleg ilyen "nyámnyila" akkor tuti befutó vagy :)


(egy másik ex-gátlásos :P | 22/ffi)

2009. febr. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) és hogyan hivassam el magam, vagy hívjam el sétálni? mit mondjak, miért akarok vele sétálni? :)
2009. febr. 27. 20:13
 6/9 anonim ***** válasza:

A legjobb, ha valamikor közösen vagytok valahol (iskola, mittomén) és ott elkezdesz vele beszélgetni. (Témának mehet az, ami miatt mindketten ott vagytok, aztán onnantól talán alakul) Pár ilyen alkalom(2-3) jó, ha van, akkor talán rászánja magát ő a nagy lépésre, ha ez nehezen lenne megoldható, akkor mielőtt kifogynál a témából, kezdene leállni a beszélgetés, szólj neki, hogy menned kell, és lehet kérdezősködni.

"Van kedved valamikor sétálni velem egyet? - mindenképp pozitívan feltéve a kérdést, nem pedig "Nincs kedved..." - vagy "Eljönnél velem valamikor sétálni?" - ez meg majdnem, hogy egy ráparancsolás :)

Visszautasítani biztosan nem fog :)

Innen rajta múlik minden. Valószínűleg fog valamit lépni. Bármi is az, mutasd, hogy Neked az jó. Ha pl ad egy puszit csak úgy spontán, akkor szabad neki a szájára :) (Nekem is ilyesmi volt, akkor még kellett vagy 2 deci pálesz a gátlásaim leküzdésére :P)

Ha mégis túl besz@ri lenne, akkor lehet még nyíltabbnak lenni, bár tény, hogy akkor már nem igazán érdemel további küzdelmeket.


Most hirtelen ennyi jutott eszembe. Ha valami nem érthető, kérdezz :P

2009. febr. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hű te aztán nagyon értesz hozzá :) ez tetszik :) meg fogom próbálni mindenképp... végülis vesztenivalóm nincs... és egész jól hangzik ahogy leírtad :) köszi.
2009. febr. 27. 21:04
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia,

látom, sorstársak is vannak. :) Amit az előző hozzászóló ajánlott, az jól hangzik. Nálam az volt a trójai faló, hogy szendén előadtam a "nem értem a filozófialeckét" című egyfelvonásost. Úgyhogy együtt tanultunk. Aztán egyszer "véletlenül" megsimítottam a karját. Amikor összenevettünk, közelebb hajoltam hozzá, vagy megérintettem. Elhívtam tollat venni, mert "több szem többet lát". És persze sétáltunk is közben. Látszott rajta, hogy nincs ellenére, csak nem tudja, mit hogyan. Én is kezdő voltam, úgyhogy jókat balfékeskedtünk. :) És én adtam neki először csókot, aztán belejött. Ennek tíz éve, azóta sokat javult a helyzet. :)

Sok sikert, aztán írd meg, mi történt!

2009. febr. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sztem kezdj el vele SMS-ezni, jobban megismerd, meg o is teged, es utanna ha o nem mer, kozeledj te hozza, nincsa bban semmi rossz !!!!! hivd fel, beszelgessetek, es majd megy a dolog magatol ! sok sikert
2009. febr. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!