Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párotok részéről ez nem lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párotok részéről ez nem lenne kellemetlen, ti erről mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Felkeltek korábban, mint ő, kimentek wc-re, arcot mostok, isztok egy pohár vizet, készülnétek kezdeni a napot. Párotok kijön, hogy nem akartok-e még visszabújni az ágyba. Visszamentek, de már éhesek vagytok, nem vagytok álmosak. 1 órát csak fekszetek az ágyban, végül kimásztok az ágyból, párotok megint kijön, hogy miért ennyire fontos kibújni, hétvége van, miért nem mindent nyugiban együtt csináltok. A reggelikészítés nálunk eleve 2 óra mert ő hétvégén csak bruncholni szeret (kiadós, nagy, többfogásos kaja, ami lefed egy reggelit és ebédet is).
2022. máj. 1. 11:05
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenkor várok pár percet, aztán ha nem történik semmi, kezembe veszem az irányítást. 😉
2022. máj. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Most mi is a probléma?
2022. máj. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

“ kezembe veszem az irányítást.”

Mármint?


A probléma pedig az, hogy a reggel már úgy indul hétvégente, hogy a kedvére teszek, az ő fancy életmódjához alkalmazkodom és én engedek.

2022. máj. 1. 11:13
 4/27 anonim ***** válasza:
50%
#2 A kérdező nem vette a lapot, hogy a párja vágyna egy jó reggeli szexre. Ez a probléma.
2022. máj. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
28%
#3 jesszus ne már... hát ott fekszel a párod mellett. Elkezdem csókolgatni, simogatni, haladok egyre lejjebb...
2022. máj. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

"a reggel már úgy indul hétvégente, hogy a kedvére teszek, az ő fancy életmódjához alkalmazkodom és én engedek."


Ne csináld.

Ilyen egyszerű.


Szerintem nem csak a hétvégékkel van ez így nálatok, hanem sok minden másban is alkalmazkodsz és engedsz. Miért? Meg fogod utálni, ha még nem.

2022. máj. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Tegnap reggel indítottuk így a napot, nem egy ösztönlény vagyok, akinek első dolga reggel, hogy szexel minden hétvégi napon. Heti 3 szex után szerintem nem igazán ez az, amire kellene gondolni.
2022. máj. 1. 11:26
 8/27 A kérdező kommentje:
Amúgy nem szexelni akart, csak nem tud egyedül aludni nyugodtan, mert minden kis zajra felébred.
2022. máj. 1. 11:27
 9/27 anonim ***** válasza:
95%

Két embernek azért illene figyelembe venni a másik reggeli rutinját is. Nincs semmi baj a "kiadós, nagy, többfogásos kajával" sem, de ha valaki előbb éhes, akkor azt is illik tiszteletben tartani. Látszik hogy a párodnak még nem volt inzulinrezisztenciás barátnője, akinél nagyon nem mindegy hogy mit eszik és hány órakor.

Remélhetőleg létezik még tolerancia a világban, és tekintettel vannak az emberek egymásra.

Ilyen témában is tudni kell meghúzni a határokat, és nem a másik erőszakosságának engedelmeskedni. Normális kommunikációval mindent meg lehet beszélni, ha erre kellően nyitottak a felek.

2022. máj. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
92%

#7 Ja, bocsi, nálunk a "feküdj vissza egy kicsit" felhívás keringőre.

Amúgy ha éhes vagy, egyél. Ilyen egyszerű.

2022. máj. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!