Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet az, amikor jön a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet az, amikor jön a nyár, mindenki be van zsongva, de a barátom meg teljesen ellenkezoleg van?

Figyelt kérdés

Depis, féltékeny, szakitáson agyal, naponta ki van idegileg bukva, stb.

Én meg szerelmesen repkedek, izgatottan várom a nyarat vele, a bulikat, a nyaralásokat, szülinaookaz, amiket megbeszéltünk, talán az eljegyzést, a kis fészkünk összehozatalát, be vagyok zsongva.

De egyedül is belennék, hogy na ki lesz az uj barátom, szerelem, repkedés, mennyi minden vár rám, kimegyek külföldre stb.

Hogyan lehetünk ennyire ég és föld?



2022. máj. 1. 20:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
26%
képbe jött neki egy szebb csaj
2022. máj. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
28%
Mert a pasid be van szarva hogy találsz valakit aki jobb nála
2022. máj. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne szerelmes repkedesbol akarj össze költözni, mert óriási nagy bukta lesz a vége.

Ha meg a pillangos szerelemnel tartasz, ne igazán gondolkozz az osszekoltozes témán.

2022. máj. 2. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ő szakításon töpreng, te eljegyzésen vagy esetleg új hapsin, na vajon ki lesz az új barátod...? Amúgy hány éves vagy, 11?
2022. máj. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Ha szakitani akar, logikus hogy megfordul bennem a jövő massal.

De én meg szeretem őt annyira, hogy eljegyzésnek örülnék. De attol még figyelembe veszem azt hogy merre orientálódik.

Tehát nem csak magamat nézem én mit szeretnék, akarok, hanem Őt is ő mit szeretne, és akar.

2022. máj. 2. 13:05
 6/15 A kérdező kommentje:

Akarhatok én "toronyórát láncostul" esete.

Semmire nem megyek azzal én egyedul mit szeretnék. Egy kapcsolat 2 emberen múlik.

2022. máj. 2. 13:08
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ő már láthatóan érzelmileg ebben nincs benne.

Hogy lehet az, hogy ő ennyire rosszul érzi magát te meg ennyire jól ? Mintha nem ugyanabban a kapcsolatban lennétek.

Miért akar szakítani ?

2022. máj. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Féltékeny.

Szinte minden napos az hogy amig én pl napközben úszom a rózsaszín ködben és álmodozom rólunk, addig ő felhív olyanokkal hogy biztos csalom, idegbeteg módon veszekszik, videochaten ellenöriz es olyn szinten ideges, hogy kb 10 perc múlva már bennem sem a rózsaszín köd van, hanem a gyomorideg.

Pedig nem egyszer mondtam neki hogy amíg én itt szeretve várlak mézes teával uj párnával rád gondolva ömlengve, ugyanakkor a te agyadban meg ami megy higy én kivel k.félhetek jobbra balra, mekkora ...vagyok, arra nincsenek szavak.

Es magyarázza hogy de csak dühében, mert nem vettem fel 2 szer a telefont, csak harmadjára.

Lassan 1 éve vagyunk együtt de még most is elvetemült idegbeteg lesz ha lemerült a telefonom, vagy bármi és nem tud épp elérni.

Eszébe nem jutna hogy elutott egy auto vagy bármi más. Hanem megvádol.

És szóval azért akarna szakítani mert szerinte hűtlen vagyok és még azért is mert idegileg nem bírja hogy szerinte en csak szórakozom vele. Meg nem tudok viselkedni.(erre is válaszoltam, egyhelyben állok teát főzök erre te betámadsz. Azaz hol nem viselkedek én?!állok és főzök. Ennyi a bűnöm. Es amiért én kapok egy órás balhét?!)

Kérdezte azt is már meddig tervezem vele lenni. 40 év menne e. Mondtam amig nem folyik a nyálam es nincs felakadva tőled a szemem azaz még nem csináltálnki, addig csak🤣

2022. máj. 2. 13:30
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez a labilis, mániákus hapsihoz szeretnél hozzámenni?
2022. máj. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
9-es, pont ezt akartam írni. Nem elég, hogy tűri ahogy beszél vele de még hozzá is menne. Egyszerűen nem tudom megérteni, miért kell annyira félni a szingliségtől, hogy ezt elviseld.
2022. máj. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!