Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy legyen jobb? Mit tanácsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyen jobb? Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Kidobott a pasim:(

először én szakítottam vele, nyár elején, de aztán újra összejöttünk, viszont állítólag ez már nem olyan, mint az első. De ami nem ezt mutatta, az az, hogy csak a második részben bókolt úgy igazán, és mondta, hogy még szerelmesebb, mint azelőtt. Most meg mintha mindent visszavonna. És azt mondja, hogy nem hazudott, mert akkor, amikor ezeket kimondta, tényleg úgy is gondolta.

De már nem fogunk úgyse kibékülni. Olyan rettenetesen érzem magam, nem tudom mihez kezdjek:'( :(:(:(:(:(


2010. szept. 16. 23:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Felejtsd el. A másodszor melegített káposzta már nem az igazi.
2010. szept. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

hurrá. ez marhára előrelendítette a jókedvemet...

Nem vele akarok kezdeni vmit, hanem magammal!!!!:'(

2010. szept. 17. 00:31
 3/5 LunIstar ***** válasza:

Lehet, hogy picit furcsa válasz lesz...


Srácoknál bevett módszer ilyenkor egy-két húzósabb buli beiktatása. Tudom, hogy furcsán hangzik, de erről a holtpontról csak drasztikus eszközökkel lehet mozdulni, ahogy én látom.


Ha nem vagy híve az időnkénti "restart" jellegű buliknak, akkor a másik lehetőség az, hogy keress valami újat magadnak az életben: Hobbi, hely, zene, barátok

például életem egyik legnagyobb lelki válságára az tett pontot, hogy elkezdtem harcművészetet tanulni, azóta is csinálom...


Vagy ha van olyan barátod/barátnőd, aki igazán közel áll hozzád, akkor ha tudtok, akkor beszélgessetek sokat, főleg lelkizős jelleggel...

A legutóbbi ilyen gondomat is egy hasonszőrű cimborával így oldottuk meg, kinyitottuk egymást, azóta neki volt, nekem pedig van barátnőm.

2010. szept. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 nagyviri ***** válasza:
Csak azt tudom mondani, hogy lépj tovább. Ha van igazán jó barátnőd, barátod, ők tudnak neked segíteni ebben, de ne feledd, ezt a változást neked is akarnod kell. Menjetek szórakozni, kirándulni, és ne feledd, beszélgessetek és nevessetek nagyon sokat. A nevetés a legjobb gyógyír. Fel a fejjel, nem dőlt össze a világ, még ha most úgy is érzed.
2010. szept. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
húzósabb buli alatt piálást vagy pasizást értesz? amúgy meg nehéz továbblépni, mert ő volt az első IGAZÁN KOMOLY kapcsolatom:( meg az ideálom... de kénytelen leszek, ez igaz:(:(:(
2010. szept. 17. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!