Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor egy nő ilyet mond akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor egy nő ilyet mond akkor azt komolyan is gondolja?

Figyelt kérdés

Mikor azt mondja hogy “nekem mindent elmondhatsz” meg “mindenképpen szeretni foglak” akkor azt ő el is hiszi? Vagy ő is tudja hogy ez csak kamu?

Miért kell olyanokkal nyomasztani amik egyértelműen nem igazak? Miért kell ugy beállítani mintha a nők ugyan úgy elfogadnák a férfiak baját mint fordítva.



#kettős mérce #Jóemberkedés
2022. jan. 14. 12:58
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
96%
Te vagy idióta, ha nem érzed, hogy ennek meddig terjed a határa. Ha egy pszichológus azt mondja, hogy elmondhatsz neki mindent, mert diszkréten kezeli munkaköri kötelességből, az nem jelenti azt, hogy ha elmeséled neki, hogy kit gyilkoltál meg és dobozoltál be a pincédben, nem írja felül a titoktartását a jelentési kötelezettsége.
2022. jan. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Hat ja. Ahogy egyes irja. Szeretem ha a parom elmondja a gondjait, es egyutt atbeszeljuk, probaljuk megoldani. De ha azt kezdené részletezni hogyan vert veresre valakit passziobol, vagy hogyan dugta meg a hatam mogott a csajokat, hat azt nem igen toleralnam, erted.
2022. jan. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Ok de akkor minek kell előadni a nagy romantikát hogy mindig szeretni foglak, meg nekem bármit elmondhatsz?
2022. jan. 14. 13:22
 4/33 anonim ***** válasza:
40%

Mert kva jól hangzik és bizalmat kelt.

Az első kettő meg jól mondja.

Ne legyél hülye, ne mondj olyat amit később megbánhatsz.

2022. jan. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
59%

Ez olyan mikor egy kapcsolatban megkérdi: Szeretsz?

Mit lehet rá mást válaszolni? vagy mit gondol mit fogok mondani?

2022. jan. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
89%
Nem kell ezt nőkre kihegyezni. Mindenkinek van egy "norma" határa. Ha egy kolléga megkérdezne, hogy elmondhat-e bármit, azt mondom, inkább ne. De ha akár csak egy barát is kérdez ilyet, azt mondom igen, mert ismerem, és feltételezem, nem olyanokat fog mondani, hogy pedofil, hogy gyilkos, hogy elverte az anyukáját.
2022. jan. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
#3: mert nem számít kirívó dolgokra. Az inrátad lévő érzelmei, bizalma alapján csak a legjobbakat feltételezi.
2022. jan. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

6. De ki kell a nőknek sokkal többet elnéznek a férfiak mint fordítva.

Nekünk nem lehet gyengeséget kimutatni nektek igen.

2022. jan. 14. 14:56
 9/33 anonim ***** válasza:
32%
Nem szabad ilyenbe belemenni, ez indításnak is taszító.
2022. jan. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

Ha érzelmek megosztására gondol valaki egy szerető párkapcsolaton belül, akkor ez rendben van, gondolhatja komolyan. Miért ne lehetne megosztani a szerető, támogató párunkkal, ha épp rossz kedvünk van, fáj valami, szomorúak vagyunk, vagy csak elesettnek érezzük magunkat?

De sejtem nem ez a téma a hozzászólásokból.

2022. jan. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!