Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem lehúz anyagilag a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem lehúz anyagilag a barátom. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Szóval az a lényeg hogy, szerintem én sokkal többet nyújtok a páromnak mint ő nekem, és mostanában jött rám az az érzés, hogy ezt ki is használja.Erre nem rég döbbentem rá,akkor amikor nagyon rossz napja volt, és felajanlottam, hogy kisegítem egy kicsit, akkor onnantól kezdve már nagyon kedves volt velem és többet akart költekezni amit már nem néztem jó szemmel, és nemet mondtam. Akkor nagyon megsértődött és nem beszélt hozzám órák elteltével sem.

24 éves tanuló lány vagyok és diákmunkázok,a párommal 3 éve vagyok együtt, ő 28 éves.Nem állok anyagilag fényesen és ő sem. Soha nem voltam rest, hogy segitsek pénzben, mindig adtam neki ha szüksége volt rá. De segítséget nem kaptam vissza amikor nekem kellett. Maximum egy nyugodj meg, minden oké lesz vígaszt...

Elég sokat adtam neki kölcsönbe,nem vagyunk közös kasszán és ígérgeti, hogy vissza fogja adni, de eddig semmi. Már szakítani akartam vele emiatt, de mindig visszakönyörögte magát, hogy ő így szeret úgy szeret, de gondolom csak a pénz miatt, mert senki nem segítene neki.... Nem vagyok aranyásó, nem számít a pénz, csak most, hogy konkrétan alig van és mínuszban vagyok úgy, hogy alig költöttem a saját pénzemből.

Nagyon félek attól, hogy szarban fog hagyni engem és lelép és nem fizeti vissza azt a nagy összeget, mert így is alig élek meg azzal a kis pénzzel, amit megkeresek diákmunkával és összespórolok, ráadásul hazára is elég sokat kell beadnom, hogy segítsem a nagymamámat, mert ő nevelt minket a testvéreimmel.

Nagyon naiv vagyok és elég bánatos, hogy sokadik alkalom után tértem észhez, mert nagyon szerettem őt, de ezek után már csak a pénz miatt vagyok vele, mert reménykedem, hogy visszakerül.


Mi a véleményetek?


2022. máj. 6. 08:26
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Kicsit összevissza lett, emiatt bocsánatot kérek

Remélem így is érthető a szituáció.

2022. máj. 6. 08:26
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Voltam hasonló helyzetben. Első nagy, mindent elsöprő szerelem egy manipulatív, semmirekellő mamahoteles szemétbe.

Fogd fel tanulópénznek, azt az összeget már sosem látod viszont. Mondjuk ha cserébe a pasit se látod többé, lehet, hogy megéri... Ne maradj csak a törlesztés reménye miatt egy lehúzós senkiházival. Az ilyen NEM férfi, csak kényelmes vagy neki.

2022. máj. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyszerűen jelentsd ki neki hogy nem adsz neki többet. Ha megint elkezd lelki zsarolni, akkor hagyd el.

Lehet te szereted, de ő téged nem. De semmiképp se adj neki többet pénzt.

2022. máj. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyrészt az a férfi egy szégyen, aki a DIÁKMUNKÁZÓ párjától képes pénzt kérni. 28 évesen illene értelmes munkahelyének lennie, ahol el tudja magát tartani. Ok, egyszer, ha valami nagy gáz van, akkor oké, történhet ilyen, de rendszeresen... a pofám leszakad ettől.

Másrészt, aki vissza akarja adni a kölcsönt, az, hacsak nincs előre megbeszélve egy határidő, hogy mikor fizeti vissza, mert akkor kap egy nagy összeget vagy valami, akkor nem költ minden marhaságra, hanem igyekszik, ha csak egy kicsit is, de visszaadni minden hónapban. Arra a pénzre keresztet vethetsz, amiatt ne maradj vele, mert egyrészt még többel le fog húzni, és az a saját időd jóval drágább ennél, ebben biztos vagyok. Vissza nem fogja adni, ha nincs valamilyen módon kényszerítve... mekkora összeg? Van róla bármi papír, amivel be lehetne hajtani?

2022. máj. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan legyél vele idegesítő és minden nap este-reggel kérdezd meg, hogy mikor adja vissza. Nem baj, ha megsértődik meg kitalálja, hogy te nem szereted őt meg te ilyen olyan vagy... mindez csak játszma, hogy kibújjon.
2022. máj. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%

A pénzrőp mondj le! Szakits!!!!!!!!!!


Ezért nem kezdünk csóró pasival!

Remélem megtanultad a leckét! Attol nem leszel aranyásó, hogy nem lúzer sikertelen csóró pasival állsz le!

2022. máj. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
De kit erdekel,mit mond? Azt nézd, hogy mit tesz. Neked ebből az jön le, hogy annyira de nagyon szeret vagy tisztel ? Remelem,nem.
2022. máj. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a pénznek búcsút mondhatsz.Hogy lehet elhinni, azt, hogy szeret, mikor a tettei mást mutatnak? Mondani bármit lehet! Persze, hogy visszakönyörögte magát, még egy ilyen balekot nehezen talál!
2022. máj. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki hogy ennyi volt, ne adj neki többet.
2022. máj. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
25%
Igen. Visszakonyorgi magát! Még egy ilyen hülyét nem talál. De gondolom jól néz ki! Azafontoshogyhejjespaseeelegyen
2022. máj. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!