Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kívülről álompár, belül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kívülről álompár, belül rothadó viszony?

Figyelt kérdés

Volt ilyen veletek vagy környezetetekben? Gyakran látok párokat, akik elválaszthatatlanok. X éve együtt vannak és illenek, aranyosak együtt, el sem tudnám őket képzelni külön-külön másokkal. Egyeseknél még csak azt sem tudom elképzelni, hogy veszekednek vagy felemelik a hangjukat. Azt már nem is mondom, hogy a megcsalás gyanúja fel sem merülhet.


Mégis volt olyan tapasztalatotok, hogy vége lett körülöttetek egybilyen kapcsolatnak? Mi volt az oka?


2022. máj. 6. 23:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy színház a világ 🙂
2022. máj. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
Mindenki hazudik.
2022. máj. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Tudom tudom, én is azt tartom, hogy minden ember romlott és senkiben sem lehet 100%ra megbízni, de tényleg látok ilyen álompárokat. Vannak olyanok is ahol lehet látni, hogy "na ezek sem maradnak együtt örökre", meg hogy tuti csalják egymást.
2022. máj. 6. 23:45
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem olyan volt, hogy volt egy pár, férj és feleség, akik már vagy 10 éve együtt voltak/vannak, és csodáltam őket. Tényleg összeillettek, olyan kapcsolatot akartam, mint az övék. Aztán kibújt a szög a zsákból, amikor a férj rám írt először csak úgy (beszélő viszonyban voltam a feleséggel eleve), és eleinte még csak barátkozott velem, aztán elkezdett egyre többet panaszkodni a feleségéről, és végül kiderült, hogy valójában már csak azért vannak együtt, mert a csávó túl papucs, hogy lelépjen, a csajnak meg nyilván kényelmes a helyzet, mert jó anyagi körülmények között élnek. Akkoriban én is kicsit mentálisan a padlón voltam, ezért elég közel kerültem a férjhez, vagy 5 évig biztos irogattunk egymással, ha nem több, mindent elmondtunk egymásnak és ment is a szextelefon és a képcsere, minden nap beszéltünk, mindent tudtunk a másikról.. De aztán megjött az eszem és véget vetettem ennek az egésznek, mert kezdtem jobban megkedvelni a kelleténél, és nagyon toxikus hatása volt az egésznek rám (is). Pont akkor találkoztunk volna először, amikor lezártam végleg ezt az egészet.

Na de mindegy, ez a része nem is lényeges, csak azért írtam le, hogy érzékeltessem, hogy akkora gáz volt a kapcsolatukban, hogy 5 éven keresztül más nővel beszélgetett minden egyes nap, intim képeket küldözgetett és telefonált is. Persze a közösségi médiára meg pakolták fel a közös cuccokat továbbra is, mintha minden rendben lenne. Szóval akkor tanultam meg azt, hogy nem minden az, ami látszik...

2022. máj. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
57%
Senkiben se bízz meg,ez a lényeg.
2022. máj. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
95%
#1-esnek azért megjegyzem, hogy ebben az is benne van, hogy az emberek nem akarják a problémáikat kiteregetni, szerintem nem is normális dolog.
2022. máj. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Kedves #4es nem ítélkezem, voltam én is szerető. (Nem sértésnek szánom a kifejezést!). Végül aztán együtt maradtak?
2022. máj. 7. 00:06
 8/17 A kérdező kommentje:
#6os persze, de a másik részről képmutatás
2022. máj. 7. 00:07
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én meg a szeretője voltam több évig egy ilyen alomparnak elkonyvelt pár férfi tagjának. Ott is az volt a helyzet, hogy a férfi lement kutyaba a fiatalabb és csodalt neje előtt. Rengeteget panaszkodott.O gyakorlatilag bosszút állt a non azzal, hogy megcsalta. Végül megjott az eszem és el tudtam hagyni. A nő sosem tudott meg semmit.
2022. máj. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
20%
Általában a magyar kapcsolatok ilyenek mind.
2022. máj. 7. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!