Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretői viszony kialakítása...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretői viszony kialakítása javíthat-e a megromlott párkapcsolaton?

Figyelt kérdés
Sokan elítéltek majd, ebben biztos vagyok. Gondolati szinten fogalmazódott meg bennem a kérdés, bár azt mondják az már régen rossz, ha az ember lánya ilyeneken agyal. Adott egy kapcsolat, jókora korkülönbséggel a párom javára (15+ év). Hiába idősebb, nem volt előttem normális párkapcsolata, az érzelmei közt lavírozik, amiket próbál a lehető legjobban elnyomni. Nem veszekszik, nem kiabál, de amikor nincsenek problémák akkor sem tudja kimutatni az érzéseit. A konfliktuskezelése annyiban merül ki, hogy nem szól hozzám, ezt az állapotot előfordult, hogy hetekig is képes volt fenntartani. Ilyenkor szenvedek, és végül feladom, aztán én kezdeményezem a békülést. Saját házam van, ő költözött hozzám, amikor paprikás a hangulat, kedvem sincs hazajönni munka után, és napokig (vagy akár heteken át) némán ülni egyik-másik szobában egymást kerülgetve, azt várva, hogy majd nyit felém. Szex terén is akadnak gondok bőven, lelki sérülései miatt merevedési zavara van, ha pedig normális izgalmi állapotba kerül, a gátlásait lebirkózva, akkor a nagyon magas vérnyomása gondoskodik arról, hogy ne tudjon semmit sem produkálni az ágyban. Szenvedek, de sajnos szeretem, nem tudom milyen módon, ha közben azon gondolkozom érdemes lenne-e a hiányosságait más személy tulajdonságaival pótolni, de nem akarom kitenni a lakásból, és képtelen vagyok szakítani, pedig valószínűleg ez lenne a legkézenfekvőbb megoldás. Most mégis arra vagyok kíváncsi, hogy aki tartott szeretőt, legfőképpen nőként, - de férfiak is írhatnak - hozott-e bármilyen felismerést a kapcsolatotokban, házasságotokban? Rájöttetek-e a hogy a nem feltétlenül jót, de biztosat, nem meritek kockára tenni, a jónak ígérkező, de bizonytalan miatt?

2022. márc. 29. 22:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
23%
Vedd ra hogy cuckold legyen
2022. márc. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted milyen jövője lesz a kapcsolatotoknak? Mondjuk 5-10 év múlva?

Nem lenne jobb szkaítani?

2022. márc. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi lehet az a javulás az alapkapcsolatban, amit az hoz, hogy mással szexelsz?
2022. márc. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
#3 na jó értem mi lenne jobb. te boldogabb lennél testileg és akkor tudnál vele élni ami meg jobb lenne neki is mint egyedül. mégha egy ilyen csavar is van az egészben. szerintem nagyon nehéz helyzet. itt csak a saját fejed után mehetsz, szerintem nem fogsz mintákat találni. a standard válasz nyilván tudod, hogy az, hogy szakíts.
2022. márc. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Persze, és igazatok is van.

Mindig belebotlik az ember cukormázas történetekbe, hogy a hűtlen félre rátört a nagy felismerés, és ejtette a szeretőt, aztán boldogan éltek a párjával amíg meg nem… Vagy amíg ki nem…

Nem akarok a saját csapdámba esni, pusztán a tapasztalatokra vagyok kíváncsi. Félnék is megtenni, és sajnálnám is a páromat, valószínűleg én sem tudnék együtt élni a napi szinten jelenlévő bűntudattal.

Tisztább dolog a szakítás, még akkor is ha fájdalmas.

2022. márc. 29. 23:46
 6/12 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem megoldás lehet.

De én még kezdő vagyok, 2 hónapos tapasztalattal.

48F

2022. márc. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
12%
#5 mondjuk ha érdekel ez a tapasztalat, akkor most megvan rá az okod, és viszonylag kevesebbet ártasz vele talán.
2022. márc. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
60%

Minek vagy egy ilyen kapcsolatban? Semmi pozitívat nem írtál a csavorol, mi a fenét szeretsz benne? Azt, hogy ha épp nincs vita, egyáltalán rad néz és hozzászól? Ennyire ne add már le a szintet.

Te lakásod tedd ki. 15 évvel idősebb, kell hogy legyen már valami egzisztenciája. Ha meg nem, az az ő baja.

Ennek a kapcsolatnak NINCS JÖVŐJE. És ha maradsz, akkor NEKED SEM LESZ. Ez már BŐVEN ELÉG egy szakításhoz.

2022. márc. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
48%
Ugyanolyan maradt a kapcsolat, viszont beleszerettem a szeretőmbe. F
2022. márc. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 kiezte válasza:
100%

Ha az erzelmie kozt lavirozik teged sose fog szerteni akar mit is mond

Ha meg nem veszekszik megsem akarja oldani a dolgot.Ha az agyba se tud produkalni megint csak az h nem teged szeret csak megszokott ott lenni nemis ertem mert kell eroltetni ideig oraig akkor sem lesz jo nem erdemes folytatni en kitennem a lakasbol biztos van h hova mennie olyan sosincs hogy nincs.

És valoszinuleg nekedis is csak megszokas!!

Akár mikor belevágnék inkabb egy bizonytalan es szerintem mindenki igy gondolja elottem is.

2022. ápr. 1. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!