Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vita után eljöttem egy barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vita után eljöttem egy barátnőmhöz aludni. Ezzel végleg elvágtam magam?

Figyelt kérdés

Ma nagyon összevesztünk a barátommal. Félreértések sorozata, illetve mivel rengeteget dolgozott mostanában, kialvatlan ès fáradt is volt, esélytelen volt megnyugtatni, vagy az èn szemszögemből elmagyarázni a dolgokat. Úgy zárta le a vitát, hogy hagyjuk az egészet inkább, elege van belőlem, nincs ehhez kedve, elmegy aludni inkább. Èn ott maradtam sírva a nappaliban. Nagyon ki voltam, írtam is egy barátnőmnek, hogy átmehetek e hozzá. A párom visszajött valamiért, ès ezt pont látta is (azt nem hogy kinek, de a tekintete után inkább kapásból mondtam is).

Ez után bementem mèg gyors a hálóba tiszta fehérneműèrt, aztán el is jöttem otthonról.

Kb másfél óra múlva írt, hogy hol vagyok, mert ha hazamegyek beszélnünk kell.

Ekkor felhívtam, ès totál indulatosan kèrt számon, hogy hova mentem, mert nagyon èrdekes, hogy csinosan egy piros bugyival léptem le. Persze nem kifejezetten hallgatta/ èrtette meg a magyarázatom ( egész egyszerűen az a bugyi volt legfelül a fiókban...)

Hazamenni már nem tudtam, mert autóval jöttem, ès már ittam, ez sem tetszett neki. Aztán csak azt mondogatta, hogy holnap ha hazamegyek, mindenképp beszèlnünk kell, telefonon erről semmit nem fog mondani.


Nagyon ritkán veszekszünk, ennyire talán még sosem volt indulatos, ès forgatta ki a szavaimat... Ezért sem tudtam egyszerűen otthon maradni.

Viszont még sosem jöttem el máshová aludni egy ilyen után.

Ha otthon maradok csak pattanásig feszült idegekkel aludhattam volna a kanapén.. itt a barátnőm meghallgatott, kisírhattam magam, kicsit jobban is vagyok. Viszont most kételkedem, hogy jó ötlet volt e lelèpni, vagy ezzel most teljesen elvágtam magam, ès holnap ebből szakítás lesz ...?!


Mit gondoltok?

N28


2022. máj. 8. 03:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%

Ne bánd, ha szakítás lesz!


(Nekem már nagyon sok kapcsolatom zátonyra futott ami a legeslegjobbnak és legbiztosabbnak ígérkezett a legutóbb, még az is...)


Próbálj meg annak örülni, hogy egy nagyon nehéz és bizonytalan élethelyzetből fogsz megmenekülni. Mindenképpen legyen vége!


Valószínűleg valamilyen mentális betegség kezdődik a párodnál, különben nem viselkedne így. (Tapasztaltam férfi esetében hasonlókat.) Olyan szörnyű volt, hogy alig bírtam abbahagyni még a remegést is...

2022. máj. 8. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%

Kívülállóként: Egy beszélgetést abban az esetben megér a dolog, ha amúgy nem volt más probléma a kapcsolatoddal. De - nem fogok szépíteni - az már rossz kezdet, ha nem tudtátok megbeszélni a dolgot.

Nem feltétlenül értek egyet az 1-essel abban, hogy kezdődő elmebetegség jele: Lehet valakinek nagyon sz*r szériája a munkahelyen, meg a magánéletben. Ha sok dolog összejön, akkor az emberek tudnak nagyon ocsmányul viselkedni - ettől függetlenül nem helyes így viselkedni a párunkkal.

Ha azonban továbbra sem érzi úgy, hogy helytelenül viselkedett, akkor igazából ne bánd, ha szakítás történik.

Látatlanban beszéltem, így a tévedés jogát fenntartom.

2022. máj. 8. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Jó ötlet volt lelepni.
2022. máj. 8. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted, amiért tegnap este a távozás mellett dontottel. Szerintem, ma probaljatok még beszélni. Higadtan, kipihenten. Hideg fejjel sokkal jobban látni fogjatok, hogy valojaban merre tart a kapcsolatotok. 30/f
2022. máj. 8. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
86%
Azt gondolom, hogy 28 évesen legyen annyi magadhoz való eszed, tartásod és jóravalóságod saját magad iránt, hogy egy ilyen partnert nem sajnálsz "elveszíteni". Ez inkább tenne jót. Mert ami történt köztetek, az egyáltalán nincs rendben.
2022. máj. 8. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
75%
Jó ötlet volt.Beszéljétek meg. Ne sár dobálás legyen. Csak annyit kérjétek egymástól ki milyen apróságon változtasson, hogy még egyszer ilyen vita ne legyen. Egy ölelés csodálta képes és a feltétel nélküli szeretet, szerelem.
2022. máj. 8. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 nemaRendőrség ***** válasza:
46%

(Efézusi levél 4,26)

„Ám haragudjatok, de ne vétkezzetek: a nap le ne menjen a ti haragotokon;”


Párszor mi is haraggal aludtunk asszonnyal, külön szobában. Semmit nem oldott meg anno

2022. máj. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%
Tini kategória...?
2022. máj. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Hogy alakult a megbeszélés?
2022. máj. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi volt?
2022. máj. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!