Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy elég nagy probléma,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy elég nagy probléma, többi lent?

Figyelt kérdés
Kapcsolatban vagyok egy nővel már lassan 1 éve, viszont váratlan fordulatok és gondok vannak. Volt pár hülyeségem még a kapcsolat legelején, csak, hogy a nőt magam mellett tartsam és sűrűn akadtam ki rá eléggé. Ezeket a problémákat meg is beszéltük. Azonban ezen dolgok az anyja tudomására jutottak és azóta úgymond az anyja tiltja tőlem. Sajnos nagyon ciki az egész, mert a barátnőm ugye megbocsájtott ezek miatt, mi a folytatáson vagyunk, azonban számos találkozó meghiúsul, mert mondjuk az anyja lelkileg nyomást gyakorol rá. Egyszerűen nincs ötletem, hogy mit tegyek, hogy ezen problémát megoldjam, hiszen a párom imád engem, de valahogy fél az anyjától. Jelenleg költözés előtt állnak, azonban nem mindegy, hogy ez az irány merre folytatódik. Esetleg van valami ötletetek, hogy egy felnőtt nőre hogyan lehetne hatni? Beszélni kellene az anyjával, esetleg valahogy megpróbálni elmozdítani mellőle? Gondolom a kiállás mellette nagyon sokat jelentene neki, viszont ez a durva ellentét miatt most szorong a párom szinte folyamat. Nagyon rossz így őt látni, illetve ezt megélni is.
2022. máj. 8. 17:52
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
hány évesek vagytok?
2022. máj. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én 33 a barátnőm 39.
2022. máj. 8. 17:59
 3/8 A kérdező kommentje:
Ezért is nagyon rossz ez a dolog és kicsit ciki is. Ennyi idősen neki kellene döntenie, nem az anyjától kérni, hogy elengedje, ne engedje. Viszont, ha nagynehezen tudunk találkozni, akkor otthon mindig ellenséges viselkedés fogadja. Velem bármikor jól érzi magát, személyesen el tudja engedni magát nagyon, azonban otthon nagyon sok gond van.
2022. máj. 8. 18:02
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez már réges-régen nem egészséges dolog! 39 évesen ennyire függni a szülőtől!


Anyagilag sosem tudott otthonról függetlenedni a hölgy? Vagy nem is akart? Gondolom akkor a családalapítás idejéből is már szinte teljesen kifutott...

2022. máj. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Huh. Hát itt több gond is van. A hölgy 39 éves és még a szüleivel él? Miért nem költözött külön? Nem vágyik saját életre vagy lusta megcsinálni a házimunkát? Miért nem költöztök össze? Középkorúaknál 1 év után már össze szoktak költözni a felek (többségében).
2022. máj. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Volt egy előző kapcsolata, annak vége lett, hazaköltözött úgymond az anyjához. Neki van egy kisfia, de így az anyja segíti azzal, hogy a gyerekre délután tud vigyázni, míg ő dolgozik. Valóban kár volt hülyeségeket mondani, de gondoltam ezek kettonkre tartoznak. Majd most ott tartunk, hogy alig tudunk találkozni az anyja miatt, mert félti őt.
2022. máj. 8. 19:04
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ne erőltess semmit,inkább légy kitartó,és próbáld az ellenkezőjét

bizonyítani,mint amit tettél vagy mondtál korábban.Egy idő után ha látja

a kedves mama,hogy komolyan gondolod, magától meg fog enyhülni feléd.

2022. máj. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha valakinek nincs önálló akarata 39 évesen, azt a kapcsolatot megette a fene. Közeljövőben ha nincs lehetőség összeköltözni, inkább keresnék mást.
2022. máj. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!