Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is soknak gondolná ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is soknak gondolná ezt vagy teljesen igazam van és jól gondolom??

Figyelt kérdés

Párom (még nem lakunk együtt) minden héten péntek szombat bulizni jár. Hajnali 5-6orakor megy haza. Majd alszik 9-10 órát,ami azt jelenti hogy 3-4körül felkel,délután de van mikor csak ilyen 5 órakor ad magáról életjelet. Aztán beszéltem vele ma pl összesen 3 szót majd eltűnt és azóta sem elérhető, pedig már 10 óra is elmúlt. De állandóan ezt csinálja és azt mondja hogy dolga van meg csak a fiúkkal lóg,de hát ez eléggé kezd mostmár zavarni engem. Elhanyagol, nem tudunk találkozni már 2 hete ma is mondtam hogy jöjjön el hozzám, pontosabban tegnap mondtam hogy majd ma jöjjön el, nem jött azt mondta dolga van. Múlt héten is ugyanúgy hívtam, és tali előtt 1 órával vissza mondta mondván dolga van. És nem sokat szoktunk beszélni mostanában. Lehet hogy másik nő van a dologban?? 😕

Eddig annyira akart mindig találkozni, most még nem izgatja. Nem mondja hogy hiányzom neki, nem mondja hogy szeret. Azt mondta ma majd mondja ha akar talizni.


2022. máj. 8. 22:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan kb, mint amikor engem a nagyi hivogat és vár, hogy mikor nézek már fel hozzá.

Miert nem együtt buliztok. Igy olyan, mintha két külön életetek lenne, nem is járnátok egyutt.

2022. máj. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Alapból nem jönnék össze olyannal aki hajnalokig bulizik. Én nem vagyok ilyen, így nem is volna közös bennünk.
2022. máj. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
Én nem nevezném a páromnak.
2022. máj. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
De nem mindig bulizik, nem tudom hogy mit csinál van amikor csak azt mondja hogy a fiúkkal kocsikaznak a városban de hát akkor is hajnalban jár haza. Meg van olyan mikor csak el viszi a barátait állítólag bulizni majd megy értük hajnalban. Nem tudom mi ez nála de eléggé idegesítő mostmár most se tudom elérni már több órája.
2022. máj. 8. 22:13
 5/15 A kérdező kommentje:
Meg mostanában elég sokszor el árulja magát vagy nm is tudom. Annyira mondja hogy milyen egy drogos ember és fel teszem a kérdést neki honnan tudod te ennyire ezt?? Te is csinálod?? Azt mondja ooo hogyne dehogyis! Érdekes
2022. máj. 8. 22:15
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, hogy bulizik-e vagy mit csinál.
2022. máj. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hát azért nem mindegy mert együtt vagyunk fél éve kb és mivan ha nővel van? Nem tudom kideríteni a telefonjábol úgyis kitörli ha velem van. Egyébként meg nem tudok vele mindig együtt lenni. Összeköltözni meg nem akar. De mostanában már talizni se. Lehet hogy csak szexre játszik mert épp női problémáim vannak és mikor megtudja hogy megvan olyankor talál ki valamit hogy miért nem jó találkozni.
2022. máj. 8. 22:19
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ebből szakítás lesz. Akár tetszik akár nem. Nem való neki a párkapcsolat
2022. máj. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ja akkor ha nem, akkor majd fog drogozni. Sajnálom. Elvitte magával az éjszaka a srácot:(

Ezt jopár év lesz neki kinőnie. Talán 40 körül.

2022. máj. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez az ember nem a párod, már bocs :/
2022. máj. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!