Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretek szerelmes egy nálam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretek szerelmes egy nálam 3 évvel fiatalabb fiúba?

Figyelt kérdés
Ő 13 én 16. Tudom hogy durva és ne pedofilozzatok le, de ő szeret és én meg nem tudom hogy mit csináljak, főleg a korkülönbség miatt. Amúgy sokkal érettebb a koránál a srác. Kérlek segítsetek!
2010. szept. 17. 13:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Fiú vagy vagy lány?
2010. szept. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Bocsi azt nem írtam hogy lány vagyok:(
2010. szept. 17. 14:01
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Elnézve azt, hogyan írtad ki a kérdésed, és milyen fogalamzási készségek volnának elvárhatók egy 16 éves lánytól, nem lesz gond a korkülönbséggel.
2010. szept. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Bocs *lehetek-et akartam írni.
2010. szept. 17. 14:03
 5/14 anonim ***** válasza:
55%
Ott van h srác te f@sz! Ne okoskodjál már hanem tanúlj meg olvasni!! Bazz ezektől a barmoktól mindíg tiszta ideg leszek. Egyépként nem gond a korkülönbség ha titeket nem zavar, sőt még izgalmasabbá is teszi;)
2010. szept. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

:) Lehet hogy szeret, és akkor mivan?

Érezzétek jól magatokat.


Az én barátom meg 6 évvel fiatalabb nálam. Hú én milyen pedo lehetek. Meg se merném kérdezni senkit itt a gyk-n, úgyis leszólnának. Mi együtt élünk 6 éve, de igazából ha nem tudnád hány évesek vagyunk és látnál minket, nem mondanád meg hogy melyikünk a fiatalabb. És ha azt nézzük hogy gondolkodásban melyikünk az érettebb, akkor egyértelműen a barátom. Hiába ő a fiatalabb. Szóval pár év ide vagy oda, nem számít semmit sem :)

2010. szept. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszi szépen az utolsónak a normális választ. Kort is kérhetnék?
2010. szept. 17. 14:05
 8/14 A kérdező kommentje:
Meg az utolsó előttinek is köszönöm. Ja és azért kérdezem mert 20 éves kor alatt mindenki azt mondja hogy ne kezdjek ennyire fiatal fiúval meg hogy nem érett meg ilyenek. 20 év felett ez már természetesen más. 20 év felett már engem sem érdekelne.
2010. szept. 17. 14:07
 9/14 anonim ***** válasza:
55%

14:04 - aki az egyébként-et p-vel írja, az ne ugasson le egy szövegértésből nulla embert, mert qrvára nincs hozzá semmi joga :D


Kérdező: felejtsd el, egy 13 éves gyerek még gyerek. Nagyjából te is, csak kicsit idősebb gyerek. Járjon az eszed a tanuláson inkább, és mutass neki ez irányba példát.

2010. szept. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

k*rvára nem értem mi fog változni ha 20 felett leszel. a számok bűvkörében élsz, amúgy meg semmit sem jelent. butaság amit mondasz, ha 20 felett lennél az semmit sem változtatna.

ha akarod és ő is téged gyertek össze.

L/16

2010. szept. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!