Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme így belemenni?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú sztori lesz.

Még 1 évvel ezelőtt megismertem egy lányt egy feeder féties oldalon. Jó móka volt, leveleztünk, egyikünk sem tudta ki a másik, és őszintén, önfeledten tudtuk megosztani egymással a dolgainkat és a fantáziánkat és végül skypeos levelezés és beszélgetés lett belőle. A sors úgy hozta, hogy sikerült állást szereznem abban az országban és városban, ahol ő lakik. Igazából a véletlen műve volt, mert a város közlésekor mondta, hogy ő is itt lakik. Felvetettük, hogy találkozzunk, kicsit aggódtam is, és ő is, mert most láttuk egymást először. Nem hittem a szememnek, azt hittem, valami átverés az egész. Gyönyörű volt, sportos, aranyos, szinte minden férfi álma. Elkezdtünk ismerkedni, 1,5 hónapja élek itt, azóta találkozgatunk, volt már csók is, szex is. Elkezdtük kiélni a vágyainkat, és úgy érzem magam, mintha egy álomban lennék. Szexi, osztozunk a fétisünkön és olyan, mintha a legjobb barátom is lenne. Felvetődött az is, hogy ebből párkapcsolat lesz. És itt jön a bökkenő. Rengeteget beszélgettünk, és tudom, hogy az ő vágya az, hogy egy nap akkorára hízzak, hogy segítség nélkül alig tudjak kikelni az ágyból. Tudom, hogy sok mindenki átverte már, kihasználta, és nehezen bízik az emberekben. Elég sokáig hajlandó vagyok elmenni, de addig nem, amennyit ő akar. Tudom, hogy én is átverem, de nem tudom elengedni. Úgy érzem, hogy soha nem lesz még egyszer ilyenben részem. Te mit tennétek? Meg tudom győzni az évek alatt, hogy kössünk kompromisszumot?


2022. máj. 9. 23:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem mennék bele ilyesmibe! A jó kapcsolat alapja az őszinteség.

(Azt most hagyjuk, hogy mit gondolok a fétisetekről.)

2022. máj. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mennyit híztál a 1,5 hónap alatt?
2022. máj. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1) "(Azt most hagyjuk, hogy mit gondolok a fétisetekről.)"

A fétist nem én választom meg.


2) Mit számít ez? Totál irreleváns a kérdés szempontjából... Egyébként kb 5 kilót.

2022. máj. 9. 23:39
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs.
2022. máj. 10. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

(De azt te valasztod meg, hogy meg akarod-e elni, veszelyeztetve az egeszseged.)

Amugy miert nem mondod el siman neki, hogy te nem szeretnel addig hizni? Szerintem ebben is egyutt kell donteni, sot, neked nagyobb beleszolasod van, mint neki, mert ugye a te tested. Szerintem igy is bele menne, mert annak az eselye, hogy olyat talal, akit eddig fel tud hizlalni az baromira keves.

2022. máj. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

5) "mert annak az eselye, hogy olyat talal, akit eddig fel tud hizlalni az baromira keves."

Pedig nem. Itt sokkal nagyobb közössége van ennek, mint otthon

2022. máj. 10. 08:52
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
Hogy lehet egy aranyos-sportos-vékony lány ilyen nemnormális??? Én csak azt nem értem. Miért?
2022. máj. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 NTBS ***** válasza:
100%
Ülj le vele és beszéljétek meg. Ha akar köt tud kompromisszumot kötni, ha nem engedd el.
2022. máj. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!