Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyit beszéltek egy nap a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit beszéltek egy nap a párotokkal?

Figyelt kérdés

Azokhoz szólna a kérdésem, akik még nem élnek együtt. Írjátok meg légyszi azt is, hogy mióta vagytok együtt.


Fél éve vagyunk együtt a párommal, hétköznap általában 1 este találkozunk, amikor együtt is alszunk, illetve a hétvégét általában együtt töltjük. Ezen kívül ott a messenger ugye, ahol beszélünk még, de az utóbbi időben ez maximum esténként pár mondat, kinek hogy telt a napja, ilyenek. Néha még ennyi sem, csak egy "jó éjt", ha egyikünk már fáradt, mire beszélni tudnánk. Tudom, hogy ő nem egy chatelős típus (én sem egyébként), a kapcsolat elején sem beszéltük ott végig a napot, és nem is ott akarom élni az életem. Csak mostanában ezt kevésnek érzem. Egy ideig most találkozni sem tudtunk (betegség miatt), ugyanúgy maradt az a napi pár mondat kommunikáció. Valószínűleg ezért is erősödött most ez fel bennem, hogy ez így annyira nem elég nekem. Abban biztos vagyok, hogy másik nő nincs a képben.

Csak úgy érzem, hogy ennyi napi kommunikáció egy viszonylag friss kapcsolatban kevés, érdekelne, hogy másnál ez hogy működik, mennyi lenne az "ideális".


2022. máj. 10. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
35%

Én szélsőségeken megyek át, azaz egyik sem normális de azért leírom:


Exemmel nem eltunk egyutt, 1 éves kapcsolat volt, altalában hétvégente aludtam nála, hétkoznao ritkán megesett csak. Alapvetoen naponta cseteltunk, es ő állandóan szinte csak a szexre redukálta. Pl latott egy tusarkut megveszi nekem, bement szexshopba milyen vibri tetszene, küldött gifeket hogy igy fogjuk majd csinálni, nőnapra köszöntött, nevnapra nem, szulinapra le.akart nyűgöznu drága disztárggyal hog, rá emlékezzem mindig (azaz ezt is csak maga miatt vette es szobrot allitott nekem igy magárol")ha be.is jött a munkahelyemre csak fogdosott tapizott es azon agyalt mehetne e a szex ott is.

A végefelé már nem irt semmit nem is beszélt velem csak en temáztam es csak arra reagált. Ő teljesen bezárt. A joejt joreggelt üzik voltak tőle a maximum.


Aztán lett egy masik barátom

Kepes napi husszor-ötvenszer is hivogatni, mindem apro csepro mi tortenik eppen vele, milyen viccen nevettek eppen, irasson e ki vmi gyogyszert nekem mert naluk van a dokija stb, es irdatlan balhe van abbol ha en veletlen lemerultem es nem ér el. Fél éves kapcsolat.

Es allandoan kötelez arra hogy en ia hivjam őt mert abbol erzi hogy nekem ő számit.


A 2 srác közti fő külonbség:

Az exem online is élt, facen mentek tőle.mindenfele a qrolike-ok is, hátam mögött tarskeresozott is, azaz sok egyeb más nőkkel kiélte a közlési hajlamait,mindemellett kaptam en annyit hogy, joejt(dorekt puszi nelkul azt is)

A jelenlegi barátok pedig semmilyen közösségin nincs fent, mindenét gondolatát véleményét velem osztja meg, nincsenek női barátai sem es talonjai sem.

2022. máj. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%

*Masik 2 exemmel meg fél ev mulva is ment a napi szintu es napont sem csak egyszeri hanem több alkalmas videocset is.

Mindketto szerelmes volt nagyon.de attol még a kaocsolat nem működött(a szerelem az sajnos nem minden es nem győz le mindent)

2022. máj. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlatilag 24/7 egymáson lógunk, nem telik el úgy 2 óra, hogy egymásra ne írnánk (azért írtam 2 órát, mert nyilván edzésről nem írogatok, de tárgyalás közben például simán). Reggel “egymással” kelünk és este “egymással” fekszünk (amikor távol vagyunk egymástól), a közötte lévő időt meg végigdumáljuk. 9 év után is.
2022. máj. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
És pl. mit írsz a tárgyalásról? Ezt hogy kell elképzelni?
2022. máj. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindenfélét, amit egy pár szokott. Kivel mi történt, miről mi a véleménye a másiknak, néha erotikus dolgokat, tényleg mindenfélét.
2022. máj. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amikor nem éltünk még együtt: minden este pár óra chatelés, hétközben 1 este együttalvással és hétvégék együtt.
2022. máj. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!