Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nap, amikor nem beszéltek a párotokkal szinte semmit?

Figyelt kérdés

Pl. egykét napon keresztül csak küld néhány képet, hogy mit csinál, megkérdezi miújság és ennyi.

Ez olyan 10 perc összesítve.


Mert nekünk ha hétvégente ez van, haverozás, pihenés, családozás. Ilyenkor már nincs fél órája, hogy a barátnője felől érdeklődjön.

Pedig annyiszor mondtam már, hogy ez nekem olyan jól esne, mert nincs kb. kivel beszélgetnem őszintén.

Én sem azt várom, hogy ilyenkor is rajtam csüngjön, de most ha nekem sűrű programom lenne is, minimum, hogy érdekel a másik és szánok rá időt.

Rosszul esik, hogy nem figyel erre, úgy, hogy tudja, hogy erre én érzékeny vagyok.


Mi a véleményetek?

Egy éves távkapcsolat.


2020. szept. 12. 14:10
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Az hogy ez egy rossz dolog. Miután nekünk a kapcsolatunk átment tavkapcsolatba rendesen zavarta ha érdeklődök felőle,ő persze alig érdeklődött irántam . Még zaklatónak is beállított....
2020. szept. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Amíg nem laktam együtt a párommal addig nem volt olyan nap, amíg nem írtunk egymásnak. Reggel egy üzenet, este plusz mindig írtunk. Ha nem tudtunk válaszolni válaszoltunk később
2020. szept. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Nem akarlak megbántani, de szerintem ez nem rendes kapcsolat, ő ezt lazábban képzeli el, mint te. Komolyan veszed, miközben ő néha elvan veled, megszeretget, egyebek. Ennyi idő alatt már fűzhettétek volna szorosabbra a szálakat.
2020. szept. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor távkapcsolatban voltunk, akkor nálunk ez alap volt. Hétköznap maximum 1-2 sort írtunk egymásnak, az se volt baj, ha kimaradt pár nap, hétvégén pedig vagy találkoztunk, vagy ha azon a héten épp nem, akkor pár órát Skypeoltunk, ezzel kiváltva a hétközbeni pötyögést. A chat és a telefon egyikünknek se ad semmit, szóval kerültük amennyire csak lehet, mintketten utáljuk ezeket a kommunikációs csatornákat. Ehhez képest már 10 éve együtt vagyunk, össze is házasodtuk, szóval nyilván nem azárt volt így, mert nem szeretjük egymást, hanem mert mindketten ilyen típusok vagyunk.
2020. szept. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Távkapcsolatban ha már kommunikáció sincs és tesz rád, lassan itt a vége. Mennyi idősek vagytok? Nem kell a szarhoz ragaszkodni.
2020. szept. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
Ez minden, csak nem kapcsolat. Mi 21 éve élünk együtt, de 10 éve esténként csak egymásra figyelünk. Nem telefont buzerálunk, nem a klaviatúrán klimpírozunk, nem a Tv-t csodáljuk! Egy kapcsolatot ápolni kell, mert különben fél-két év alatt a legszebb szerelem is elsorvad, elhervad.
2020. szept. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Külföldön dolgozom. Sajnos ki kellett jönnöm, szülői házból is költözni kellett. Viszont én a közös házunk-ért dolgozom. De nálunk is meghűlt a kommunikáció így is hogy 1,5 hetente megyek haza 4 napra. Gyermek is van. Bár már csak 1 év lenne hátra de nemtudom mit tartogat a jövő. Pedig ezt a lépést hármunk-ért tettem meg.
2020. szept. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ha találkozunk, akkor minden rendben, tényleg szinte álomszerű tud lenni, de ha nem megy haza több napra, akkor is jól vagyunk és semmi gond nincs. Nincs okom olyankor panaszkodni.


De egyszerűen ha hazamegy felfordul a világa, haverok, programok, kirándulás velük, hajnalig beszélgetés és bulizás, pihenés.

Teljesen fordítva élünk már. Amikor alszok, ő akkor éber.


De amúgy szerintem én sem vagyok szent, azthiszem féltékeny vagyok. Azért gondolom, mert igazából megkérdezi hogy miújság, csak teljesen más a világ. Én pl. most egész héten segítettem a családomnak, mert egyszerűen kellett, meg még fog is kelleni néhány hónapig. Azt sem tudom merre az előre, ő meg csak jól érzi magát.


Ronda vagyok, hogy nem tudok örülni a jóllétének, de egyszerűen irritáltságot érzek ilyenkor. Lehetne velem is és segíthetne, de ha nem is segít, mert nem kötelessége, akkor csak érdeklődne őszintén, és nem tolná állandóan az orrom alá, hogy ő milyen jól érzi magát és milyen izgalmas programjai vannak.

Komolyan mondom, ezt hogy győzzem le?

Hogy a francba lehet az ilyet megoldani?


Szóval teljesen más világot élünk. Kéthetente tudunk találkozni néhány napra egyébként hétvégén, ha nem találkozunk, akkor hazamegy.


Túlgondolom már amúgy, el kéne felejtenem a francba ezt és nem rágódni rajta, semmi értelme.

Emiatt nem dobnám félre a kapcsolatot, mert jók vagyunk, de ez kiakaszt már.

2020. szept. 12. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!