Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem szánalmas mikor egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szánalmas mikor egy pasi gyakran féltékenykedő cirkuszolást rendez?

Figyelt kérdés
azok mellett hogy semmi értelme. ha meg akarom csalni akkor is megcsalom ha odaheggeszt az asztalhoz.
2022. máj. 11. 22:01
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
De nagyon szánalmas
2022. máj. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

mindezt azért mert jóban vagyok egyik férfi kollegával és sokar irkálunk egymásnak és húzzuk egymás agyát. és nem egyszer már meg lettem vádolva biztos van valami köztünk.

és kicsit elegem van az ok nélküli bocsánatkérésekből és hogy az a követelése hogy fejezzem ezt be vele

2022. máj. 11. 22:04
 3/10 anonim ***** válasza:
50%

Az, férfiaknak semmit se, egy hisztisp.csa meg törjön-zúzzon, rongáljon olyankor, mert az olyan kis "nőcis", mi?

Hápersze.

2022. máj. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem is be kellene fejezned ezt a kollégával,a pasidnak van igaza.
2022. máj. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%
De, viszont eltűrni is szánalmas.
2022. máj. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Minek húzod az agyat? Ha van párod, ne flortolj mással, mert bunkosag, ezt külön el kell mondani? A te viselkedesed szánalmas, a párode jogos.
2022. máj. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én kidobnám ilyenért a páromat, ez nettó tiszteletlen viselkedés és nem is becsületes.Mármint rólad beszélek, hogy másnak kelleted magad.A pasid nem alaptalanul féltékenykedik, tényleg gáz vagy.
2022. máj. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi ez miatt mentünk szét volt nőmmel.

Nekem ez nem fér bele.

Mármint ő pont ezt csinálta, mint te, kedves kérdező. :)

2022. máj. 12. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
88%
Miért is flörtölsz a kollégával? Miért kell írogatni munkaidőn kívül?
2022. máj. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a szánalmas, hogy flörtölgetsz kollégáddal.

Az a szánalmas, hogy még faszid nem b*szott ki, mint macskát sz*rni ;)

2022. máj. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!