Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet visszafogni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet visszafogni a féltékenykedést?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretjük egymást a párommal, de van pár csaj, aki nem szeretem ha körülötte van. Tudom hogy nem csalna meg, de akkor is idegesítenek, hogy ott vannak. Mondtam már ezt neki konkrétan, de azt mondja, hogy barátai, nem akarja őket hagyni, meg is értettem, meg nem is akarom elszakítani a barátaitól, de egyik másik olyan ribizli, hogy egyszerűen nem akarom a közelében tudni őket és pont. Hogy lehet ezen uralkodni, felülemelkedni vagy bármi? Nem szeretnék hárpia lenni

2015. jan. 16. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy cipőben járunk :(
2015. jan. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Jázi :) ***** válasza:
Ismerd meg őket kicsit jobban. Meg ha valamelyik érdekelné a barátod,akkor még előtted bepróbálkozott volna nála.
2015. jan. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Na erre én is kíváncsi vagyok. Nálam is ez a helyzet.
2015. jan. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy ismerem őket... az egyiknek még volt barátja, mikor mi elkezdtük járni, de az is úgy kezdődott, hogy én hajtottam rá a srácra, akkor az egyik csajt dobta a pasija, azóta folyton az enyémnek írogat, meg ha szóba hozom mindig fülel... a másik meg egy ribizli és folyton kelletti magát... lehet h ők is bejöttek neki, csak én voltam az első.. ettől még tudom h szeret, csak nem akarom hárpiaságomban elüldözni magamtól valamelyik kislány karjaiba
2015. jan. 16. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!