Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért féltékenykedik a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért féltékenykedik a barátnőm ha finoman szólva sem vagyok jó pasi?

Figyelt kérdés

Mindig kérdezi, ha olyan helyen dolgozok ahol szép nők vannak “de ugye nem csajoztál, de ugye nem akart felszedni senki, biztos valami csaj rádnyomult, ugye nem adta meg a számát senki”.

Ezzel van mindig elfoglalva. Ha vagyunk valahol és köszönök egy munka kapcsán megismert csinosabb nőnek azonnal kitalálja hogy az a nő biztosan akar tőlem valamit, bejövök neki. És féltékenykedni kezd. Már rendezett jelenetet is egyszer, odajött a munkahelyemre és megmondta a modellnek, hogy én hozzá tartozom, nekem van barátnőm és hagyjon engem békén!

A valóságban, nekem sanszom se lenne soha ezeknél a nőknél, max barátok lehetünk, de mivel tudom hol a helyem, eszembe se jutott soha utánuk ácsingózni. A barátnőmet szeretem, mindig mondom is neki! De ő azt hiszi hogy neki jó pasija van! Azért mert sok szép nőt ismerek, szép nők a barátaim! Ebből ő azt hiszi hogy én tetszem a többi nőnek. Pedig nem. Nem is volt nagyon barátnőm, általában mindenki visszautasított mindig.

Mit kezdenétek ezzel? Kicsit kínos hogy jó pasiként védelmez engem akire le akar csapni minden nő, közben meg pont az ellentéte a valóság. Már nekem is tök kínos az egész, hülyét csinál belőlem a munkatársaim előtt! Még azt hiszik, hogy én hazudozom hogy kikezdenek velem a csajok, hogy ezzel tegyem a párom féltékennyé!


2018. nov. 14. 10:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
18%

Mert nő

Leszarom... S így sok kínos csendet élünk meg 😊

2018. nov. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Az nem oké, hogy féltékenykedik és nem bízik benned, DE azt ugye tudod, hogy a hűtlenségnek semmi köze a kinézetednek? :D

Legrondább pasi ismerősöm csalja orrba-szájba a barátnőjét nem ronda nőkkel.

Mellesleg ha a barátnőd jó pasinak tart, akkor valószínűleg léteznek még nők, akiknek bejössz.

Mindegy, a barátnőd kezdjen valamit a bizalmi problémáival.

2018. nov. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nincs önbizalma.
2018. nov. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
48%

Igen, inkább ezt a bizalmi kérdést firtassátok.

Esetleg mutasd ki jobban felé, hogy csak őt szereted, ha napközben eszedbe jut, jelezd felé.

Esetleg nem vagy látványosan nagyon jóban ezekkel a nőkkel? Ha csak vicc szintjén is, de szoktatok flörtölni? Lehet ezt látja, és többet lát bele..


Azért vagyunk általában féltékenyek, mert nem bízunk teljesen a másikban.


30N

2018. nov. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
81%

hat gondolj bele, ha ot korulvennek jobbnal jobb pasik allandoan, nem inogna meg az onbizalmad? ertem, amit masik hozzaszolok mondanak, hogy a bizalom fontos es azon kene dolgoznia, de szerintem iszonyat eros onbizalomnak kell ott lennie, ahol sosincs benned semmi felelem, ha a parod napi szinten nalad sokkal jobb nokkel/ferfiakkal van. nem ismeri oket melyebben, nem tudja belsore milyenek, na meg ne jatsszuk el, hogy nem tortent meg rengeted emberrel, hogy szerelembe esetk massal kapcsolatuk alatt...

szoval van jogos felelme? valamennyi van. lehet azt gondolja, hogy te esetleg csak "friend zone"ban vagy naluk es ha lenne ra alkalmad, kitornel. persze, az is lehet hogy tenyleg jopasinak tart teged es belelat valamit a nokbe.


lenyeg a lenyeg, szerintem a fo problemaja az, hogy folyamatos "kisertes" vesz korul, es ebbol barmikor alakulhat valami, ha az egyik no szeretne toled valamit. ez a fo problemaja szerintem, hogy ugy gondolja lelepnel, ha adodna ra alkalom.


magadnak is tedd fel a kerdest, hogy azert vagy a baratnoddel, mert tudod, hogy ezeket a noket ugyse kaphatnad meg, vagy azert, mert tenyleg neked csak o kell? mert ez is lejohet a viselkedesedbol, ha az elobbi igaz.

amugy miert van ennyi "jono" baratnod?

2018. nov. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 peca1000 ***** válasza:
59%

Az első ilyen munkahelyi jelenet után kivágtam volna, sőt megszégyenítve mindenki előtt zavartam el volna a munkahelyemről.


Mit képzel a te barátnőd?!


Nem szégyenli magát?


Dobd ki, amíg nem késő!

2018. nov. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Neki lehet, hogy az vagy.

Én se nézek ki jól, mégis van olyan, akinek nagyon tetszem.

2018. nov. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
53%

Hasonlít az exemre, tudod sokan magukból indulnak ki, tehát ő lehet megcsalna, ezért azt hiszi te is. Nálunk így volt, néha brutál féltékenység, aztán ő ment félre, én meg még csak gondolatban sem...

F.

2018. nov. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki máshogy látja önmagát mint más őt. Nyilván a barátnődnek tetszel mert bem lenne veled, nem tudom ő tetszik-e neked mert a szövegedből leginkább az jön le a tudom hol a helyem szövegből, hogy azért vagy vele mert a saját értékelésed alapján jobb nő úgy sem jut neked. Lehet ezt érzi rajtad és emiatt frusztrált. De persze mentségnek ez akkor sem jó, én sosem tűrném, hogy bárki ilyen féltékenységi rohamot rendezzen. Nekem sosem volt baj a külsőmmel ami a párkeresést illeti, de attól mert jó nő vagyok még nem tűröm jobban a bizalmatlankodást és a féltékenykedést mintha kevésbé lennék csinos közszemmel nézve.
2018. nov. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
74%

Egyetértek azzal, aki kivágta volna.

Bejön a munkahelyedre és jelenetet rendez? Mégis mit képzel?


Gondolj bele kérdező, ezzel a nővel hogyan lehet hosszú távra tervezni? Megszüli a közös gyereketeket. Hónapokig nincs szex, ő csak szoptat és pelenkáz felváltva, alig tud kimozdulni - és pontosan tudja, hogy te ugyanezeket a csinos nőkkel dolgozol akkor is. Ha MOST ilyen jelenetet rendezett, akkor mit fog tenni? Minden este cirkuszolni fog veled! Lehet, hogy sose csalnád meg, de EBBŐL eleged lesz és el fogsz tőle menekülni. Csak akkor már egy ártatlan kisbaba is meg fogja sínyleni ezt.

2018. nov. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!