Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak nekem meglepő, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem meglepő, hogy egy 28 éves, már férjnél lévő hölgy a munkahelyen fogdossa a kezemet, meg simogatja a hátamat? Valahogy mindig kialakítja a szituációt ahol megtudja ezt oldani, nem viszonzom mert férjnél van, mire véljem? 32F

Figyelt kérdés
2022. máj. 12. 07:57
 1/9 anonim ***** válasza:
46%

Nem viszod, de tetszik neked a szituáció, szóval nagyon rafinált vagy. Csak a bátortalanságod tart vissza attól, hogy a szeretője legyél.


Ha tényleg zavarna, akkor leállítanád, beszélnél a főnökkel, stb.

2022. máj. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
*Nem viszonzod
2022. máj. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem meglepő, vannak normális nők és vannak ilyenek
2022. máj. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Anyu anyu! Egy férjes nő ràmnyomult - kb ilyen jellegű a beiras
2022. máj. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem is furcsa lenne..., mondjuk hamar rövidre zárnám hogy ne tegyen ilyet.
2022. máj. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha zavar, mondd meg neki.

Ha meg imponál és tetszik a helyzet, akkor viszonozd Te is akár csak kéz és hát simogatással. Onnan kiderül minden és hajrá.


Nem kell ezt túlspilázni. Azt szerintem tudod, hogy mit akarsz. A baj akkor van, ha nem...Azt viszont mi sem fogjuk tudni megmondani.

2022. máj. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
9%
Nyomi vagy
2022. máj. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha férfi lennél, nem kérdést írnál ki, hanem pakolgatnád a nőt.


Töketlen vagy.

2022. máj. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Viszonzom olykor, de másik oldalról meg ott van, hogy egy házas nő, engem meg úgy neveltek, hogy bizonyos szabályokat nem illik figyelmen kívül hagyni.. pl. a nő az nem egy darab valami, amivel szexelsz majd útjára engeded. :-) Van olyanból elég, akivel lehetne szexelni, de mi abban az élvezet, ha még tenni sem kell érte már is lefekszik? Ennél többre tartom magam, ezért is akadtam meg egy pillanatra, köszönöm a segítséget, megoldódott. :-)
2022. máj. 12. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!