Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vár még el barátnőm?

Figyelt kérdés

Mindig azt mondja hogy csak magamat nézem meg a családom és őt nem.


Nem értem ezt ő ezt miért gondolja mert:


-figyelek rá,h ha tudom későn jön haza, igyekszek az ő részét is megcsinálni az itthoni dolgokból


- állandóan ő kér tőlem, azt rögtön megcsinálom vagy nem felejtem el h megkért. Én tőle szinte nem kérek semmit mert csak kifogást kapok, még akkor is ha tudom otthon van és nincs különösebb dolga


- alap dolog h kiveszem a részem az otthoni dolgokból, sőt úgy érzem hogy nekem fontosabb


- ha gondja van nemcsak én, de a családom is segíti őt. Bármiben.


- Sokszor neki is vesznek dolgokat.

Stb..



Szóval nem értem miért mondja h ő nincs nézve.. akit nem néznek azzal nem így bánnak szerintem..


Hogyan lehetne még " másképp nézni"

?


2022. máj. 13. 09:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Erre ismeretlenül nem lehet semmit mondani. Olyanokat kérdezz, akik személyesen ismernek mindkettőtöket és valamennyire belelátnak az életetekbe.
2022. máj. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
#1. Igen, én is így látom. Olyat kellene kérdezni, aki mindkettőtöket ismer, és egyformán kedvel.
2022. máj. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
ez van, amikor nem tisztelnek
2022. máj. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%
Rég ki kellett volna dobni és keresni egy normális nőt.
2022. máj. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem abból adódik a probléma, hogy eltérő a szeretetnyelvetek.

A leírtak alapján te szívességekkel fejezed ki a szeretedet, barátnőd viszont ezt nem is viszonozza, és nem is érzi szeretve magát.

Érdemes leülni megbeszélni ezt, mert lehet neki fontosabb, hogy csináltok kettesben valamit vagy összebújtok, (vagy ami épp az ő szeretetnyelve), és te is elmondhatod, hogy jól esne, ha segítene neked kérés nélkül, értékelné a te segítségedet, stb.

2022. máj. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!