Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy ne szeressek bele senkibe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ne szeressek bele senkibe?

Figyelt kérdés
Lehetséges az, hogy simán érzelemmentesen legyek valakivel? Hogy lehet ezt megcsinálni? ja és 18L
2010. szept. 17. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
befújod magad licodainnal
2010. szept. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
elvileg akaratlagosan nem lehet, de én már évek óta nem szerettem bele senkibe. :)
2010. szept. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Most én se vagyok. Csak ha vki közel kerül hozzám, azt hamar megszeretem és eddig ennek mindig megittam a levét.
2010. szept. 17. 17:47
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ember fizikailag képtelen érzelemmentes lenni. Olyan mélyen van benne a metabolikádban az érzelem és érzés, hogy ez tiszta képtelenség. Viszont a racionalitás, a hűvös logikus gondolkodás az amit te keresel. De, tapasztalatból ez egyrészt, nem egynapos folyamat, másrészt olyan mentalitás kell hozzá, harmadrészt az életet élvezni és érezni kell! Lehet hogy párszor sz*rul jön ki a lépés, de ez még mindig jobb minthogy sehogy se legyen.
2010. szept. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 emberke ***** válasza:

küldj egy privit és megmutatom neked hogy nemcsak szarul lehet kijönni egy kapcsolatból

16/f

2010. szept. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel, én is pont ilyen vagyok, megismerek valakités nagyon hamar megszeretem. És persze, mindig sz*rul jövök ki belőle, mertáltalában elküldenek. :D
2010. szept. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát ez az, nekem nem éri meg az egész..
2010. szept. 17. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!