Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érzelmileg zárkózott emberrel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzelmileg zárkózott emberrel hosszú távon?

Figyelt kérdés

Akiknek van tapasztalatuk arról, hogy hosszú távon mire lehet számítani egy érzelmileg zárkózott emberrel, tőlük kérdezném:

Mennyi idő az, amin túl ha nincs érzelmi megnyílás, nem marad más, csak a szakítás?

Aki érzelmileg nyitottabb, az hosszú távon hogyan érzi magát egy érzelmileg zárkózott emberrel?

A nyitott fél érzelmei is bezárulhatnak egy idő után a másik zárkózottsága miatt?


2022. máj. 14. 15:02
 1/9 anonim ***** válasza:
61%

Gyötrelem

1. Eleve lassan ovatosan lesznek szerelmesek

2. Ha végre valahára szerelmesek, örülhetsz annak ha szerelmet vall egyszer mint majom a f.rkának(míg normalis emberek nem is csak egyszer mondják azt hogy szeretlek, addig egy zárkozottab nagyon fukar a szeretet es szerelem kifejezésével)

3. Barmilyen aprobb nézeteltérés esetén hajlamosak csenddel büntetni vagy azzal pl hogy nem ölelget azaz szeretetmegvonással, aztán megint pitizhetsz a szeretetmorzsákért

4. Nem biztosit az érzelmeirol ezért gyakorta leszel féltékemy ill abban is kételkedsz majd szeret e

5. Semmiféle más szeretetnyelvuk sincs (azaz pénzelni sem fog hogy legalább abbol hidd el hogy szeret ha már nem mondja)

6. Hajlamosak felsobbrendunek érezni magukat, azaz te joformán megköszönheted azt ha erzelmeket nyilvánít feléd

7. Kezdetben strapálják magukat a mély beszélgetesekkel.lelkizésekkel hogy megfogjanak, később szinte semmit nem árulnak el magukrol vagy a gondolataikrol, de kritizálni annál jobban megy

8.hajlamosak csak az miatt mert szeretetért pitizel, lenézni, és még jobban hatalmi pozocioba kerulnek ettol, ebben nő a magabiztosságuk is

9. Tönkremész

10. kidobod. Es ekkor kezd majd ujra szerelmeket vallami meg ölelgetni es lelkizős beszelgetéseket folytatni, es kezdodik ujbol ugyanaz

2022. máj. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%

1.vagyok

A kapcsolat kezdetétol szamitva kb 3 honap mire kegyeskedik kimondani hogy, szeretlek

2022. máj. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Azaz 3honapot erdemes várni.többet nem.
2022. máj. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

1-es! Az állam is leesett, nagyon szépen köszönöm a részletes kifejtést!

En nő vagyok, és már több mint egy éve egy ilyen érzelmileg zárkózott férfival vagyok. A legtöbb pontod igaz rá.

Én már elkezdtem kételkedni abban, hogy szeret-e? A szeretetét kifejezi tárgyakkal, de ennyi idő alatt egyszer sem hallottam tőle azt hogy szeretlek, vagy hogy hiányoztam. A sértődés is teljesen igaz! Amikor felvettem hogy hiányoznak érzelmileg dolgok, és emiatt már nagyon bizonytalan vagyok, azt sem tudom jó-e az amit adok neki érzelmileg, és hogy én hozzá igazodva visszafogom a bennem lévő érzelmek kinyilvánítását, de emiatt egy "börtönben" érzem magam érzelmileg, akkor ezekre semmi reakciót, semmi visszajelzést nem kaptam!

És igen azt is teszi hogy egy ideig (pár nap) kicsit közlékenyebb, nyitottabb, aztán hirtelen a semmiből megint bezárul, és ez bizonytalan ideig tart. Én meg már lassan nagyfokú önbizalomhiánnyal és szeretethiánnyal küzdöm a viselkedése, a viszonyulása miatt.

2022. máj. 14. 15:20
 5/9 A kérdező kommentje:
1-es szintén: már azon is gondolkodtam, hogy ez lehet nem is zárkózottság, hanem nárcizmus?
2022. máj. 14. 15:22
 6/9 anonim ***** válasza:
38%

5. Nárcizmushoz köze nincs, sőt a zárkózottsághoz se.

Akit leír az valójában nem szerette, csak kelet neki egy szamár.


A kérdéshez van aki nagyon máskép viselkedik szeretett, és szorongatott helyzetben. Ha az iletőnek szorongatott helyzet az hogy randizni kell, akkor teljesen más ember lesz kapcsolatban.

Aztán van aki tényleg nem nyílik meg soha.

Érdemes arra is figyelni hogy mit és menyit tesz nem szavakkal meg direkt szeretet kifejezéssel.

2022. máj. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%

En inkább autiaztikus tüneteknek tudnám be.

Amikor majd találkozol valakivel aki elhalmoz érzelmileg, akkor fogod látni azt, hogy atyaég, miben voltál te korábban, miért nem szálltál ki.

De érzelmileg fogva tartanak addig. Pont annyit nyujtanak, hogy épphogy ne tudj kiszállni.

2022. máj. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ebben éltem 2,5 évig. Pár hete ért véget, nagyon szerelmes voltam meg még vagyok is, de sajnos hiába. Kapcsolat elején egyből feltűnt, nem tudja kimutatni az érzéseit max nagyon ritkán. Ezzel azt érte el, hogy nullára csökkenjen az önbizalmam és az utóbbi időben már úgy hisztiztem egy kis szeretetért,mint egy kislány magyarul még hülyét is csináltam magamból. Azt hittem, majd én megváltoztatom, de nem sikerült és ezt kudarcként élem meg.
2022. máj. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8-as én nem hisztizek, csak elmondtam mi hiányzik, de semmi változás. Az én önbizalmam is kb a nullán van.
2022. máj. 14. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!