Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális egy ilyen reakció a férfi részéről egy intim együttlét után? Kinek van igaza?

Figyelt kérdés

A sztori roviden.

Kocsikazni mentunk, meg nem voltunk egyutt “ugy”. A lenyeg, hogy en kezzel kielegitettem ot. Ennyi. Ezutan se egy mosoly, se egy csok, inkabb a kocsi miatt aggodott, hogy nehogy valahol “olyan” folt legyen, mert a kocsit a testveretol kerte kolcson.

Engem ez kiabranditott. Az egy dolog, hogy o hozzam sem ert, dehogy kb megy egy mosolyt sem engedett el, vagy legalabb egy csokot nyomott volna az arcomra, de semmi…nagyon megalazonak ereztem.

Vegul megkoszontem a “szep” estet, kiszalltam a kocsibol es hazasetaltam.


Valaki meg tudna magyarazni, hogy ez mi volt? Miert viselkedett ilyen furan?


2022. máj. 16. 01:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%

xDDDDDDD


Bukó.

2022. máj. 16. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Közben nem jutott eszébe, hogy ki kéne szállni?
2022. máj. 16. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
Fura sztory. Nem értem, h miért elégítetted ki te először őt. Meg azt, h mit eszel rajta, amikor full bunkó és még csóró is, h csak kölcsön kocsival tolja.
2022. máj. 16. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Most mar en sem ertem utolag.

Azert csinaltam, mert oromet akartam szerezni. Ha neki epp nem lett volna kedve viszonozni, az sem zavart volna, mert oke, van ilyen, eroltetni meg nem akarom. Nem ez volt a baj. Hanem az, hogy tenyleg ugy jott le, mintha le sem szarta volna, tenyleg meg egy kis halvany mosolyt sem lattam rajta se semmit… amint elment, szinte “ideges lett”, es zsepivel

Torolgetett mindent, de vagy kabe millioszor attorolte az egesz kocsit…

Szoval nagyon gaz volt az egesz.

2022. máj. 16. 02:13
 5/15 anonim ***** válasza:
6%
azért fizetett vagy az is elmaradt a nagy lamúr közepette?
2022. máj. 16. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Miert fizetett volna? Nem kerek b.nko hozzaszolast, igy is szarul erzem magam, koszi!
2022. máj. 16. 02:29
 7/15 anonim ***** válasza:
13%
Ne sertodj meg ilyesmin.
2022. máj. 16. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
96%
Ha soha többé nem találkozol vele megkíméled magadat egy csomó csalódástól.
2022. máj. 16. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem nem normális
2022. máj. 16. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez borzasztó megalázó. Együtt vagytok hivatalosan ? Úgy sejtem, hogy nem.

Szerintem neki csak ennyi kell belőled. Nekem pl eszembe nem jutna ilyesmit csinálni kapcsolaton kivul, az meg legalább másfél hónap, míg annyit randizunk és együtt vagyunk, hogy egyáltalán felmerüljön és addigra már biztosak vagyunk egymás szándékaiban.


23N

2022. máj. 16. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!