Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális egy ilyen reakció a férfi részéről egy intim együttlét után? Kinek van igaza?

Figyelt kérdés

A sztori roviden.

Kocsikazni mentunk, meg nem voltunk egyutt “ugy”. A lenyeg, hogy en kezzel kielegitettem ot. Ennyi. Ezutan se egy mosoly, se egy csok, inkabb a kocsi miatt aggodott, hogy nehogy valahol “olyan” folt legyen, mert a kocsit a testveretol kerte kolcson.

Engem ez kiabranditott. Az egy dolog, hogy o hozzam sem ert, dehogy kb megy egy mosolyt sem engedett el, vagy legalabb egy csokot nyomott volna az arcomra, de semmi…nagyon megalazonak ereztem.

Vegul megkoszontem a “szep” estet, kiszalltam a kocsibol es hazasetaltam.


Valaki meg tudna magyarazni, hogy ez mi volt? Miert viselkedett ilyen furan?


2022. máj. 16. 01:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt semmilyen intim együttlét, kiverted neki egy kocsiban. Pont annyira intim, mint megfejni egy tehenet.
2022. máj. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon gyorsan felejtsd el ezt a barmot és az életben ne állj vele többet szóba. Ennél milliószor többre kell tartanod magad!

És ő meg sem próbált megállítani?

2022. máj. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Kapóra jött neki, hogy kiverted és ennyi.
2022. máj. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
64%

Tőlem ismeretlenül is kérhetnél ez után bármit :)


Mondjuk autóban azért veszélyes :) De nem a folt a fő ellenség, hanem a többi közlekedő meg a gyorsan szaladó fák...

2022. máj. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
Maskor ne csak tatsd a szad hasznald is ilyen helyzetben
2022. máj. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!