Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van összefüggés?

Figyelt kérdés

Régebben előfordult már olyan (nem gyakran, csak néha-néha), hogy barátnőmmel való együttlét során nem volt teljes merevedésem. Vagy magamnak kellett segíteni, hogy rendesen felálljon, vagy egyszerűen csak nem voltam kőkemény.

A barátnőm az utóbbi 4-5 hónapban felszedett nagyjából 10 kilót. Azóta ilyen probléma nincs, inkább olyan gondok vannak, hogy a leglehetetlenebb helyzetekben is feláll rá mindenféle szexuális inger nélkül, szinte egy ölelés elég, és látszik rajta, hogy ezt nagyon élvezi.

Folyamatosan mondogatja, hogy nem tetszik így magának, én pedig mondom az ellenkezőjét. Azt is mondogatja, hogy változtatni akar, viszont az ilyen fellángolások fél, max 1 napig tartanak.

Lehetséges, hogy hiába nem érzi így jól magát, miattam nem akar fogyni, mert látja rajtam, hogy mennyivel jobban odáig vagyok érte, és hogy mennyivel jobb így a szex? Egyébként kb 65-ről ment fel 75-re.


2022. máj. 16. 10:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Más az igényeitek
2022. máj. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
jaj, de naív vagy... azért nem fogy, mert kényelmesebb TV-t nézni és fagyit lapátolni, mint futni és répán élni. Az, hogy neked bejön, és erre foghatja, csak szerencsés véletlen részéről
2022. máj. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmi összefüggés. 10 kiló nem kevés kis többlet.
2022. máj. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!