Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elvált szülők gyermeke a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvált szülők gyermeke a párkapcsolatban? Van összefüggés?

Figyelt kérdés

A pasim 31eves. A szulei meg gyerekkoraban valtak el.

Annyit tudok hogy anno O maga vitt el oket a valaskor a birosagra. Illetve a sok vita miatt valtak el es volt h tettlegessegig ment anno a dolog a szulei kozott.


A pasim inkabb az anyjaval jon ki jobban. Latszik hogy jobban kotodik. hozza es jobban szereti. Ez forditva is igy van.


De egy dolgot nem ertek.


A pasim mindig mondja hogy nem birna a veszekedest hisz gyerekkoraban kapott belole eeleget. Pedig pont O maga az indulatos es amikor csititom O akkor is vitazik velem.


A masik hogy ketdi felvenni azt a fura szokast.hogy ha baj van koztunk csgy vita vagy ilyesmi akkor menekulni akat.

Ilyenkor mindig duzzo es feszult s azzal feneyeget hogy masnap elkoltozik.

Mivel o sem keres jol ezert az anyjahoz menne lakni akinek nagy lakasa van igy a mama se lenne maganyos.


Nem ertem ezt a viselkedest.

Eddig egy baja volt velem amire kerestem szakembert.

Most nast talalt ki... Tudom h szeret engem. De kicsit olyan mintha menekulne vagy felne a parkapcsolattol.


Mit kellene tennem?


Van osszefugges az elvalt szulok es a gyerek felnottkori kapcsolata kozt????


2016. jún. 23. 07:12
 1/5 A kérdező kommentje:

Nem az a tipikus mama.pici fia ... Alig talalkoznak, kb. 10vagy15km.re lakunk tole.


De kezdem fel nem fogni hogy miert mindig anyuci szoknyaja moge kell hazaszaladni???


Azt no b dja aezert megy oda mert i tt nem stresszes. Es ott jobb a legkort.

En meg mindig felidegesitem....

Pedig azert en is patyolgatom meg korulugralom rendesen.

Sokszor azt gondolom hogy tobbet torodok vele mint anno az anyja gyerekkoraban.

2016. jún. 23. 07:20
 2/5 Költőnő? ***** válasza:
A féltékenység volt ugye? Erről már írtál ki egy kérdést, nem?
2016. jún. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem a válás ténye, hanem a szülőkkel való kapcsolat, az ő kapcsolati mintájuk határozza meg az egyén kötődési, konfliktuskezelési stratégiáit. Ez nagyon összetett dolog, egy képzett terapeutának is hónapokba, évekbe tart felfejteni az összefüggéseket a gyerekkori viszonyok és a párkapcsolati viselkedés között.

Mindenesetre a párod viselkedése igencsak kapcsolatromboló. Sajnos nem sok mindent tudsz vele kezdeni: te tudsz változtatni a saját kommunikációdon, reménykedve abban, hogy ez rá is hatással lesz. De ha ő nem képes önmagával szembenézni, akkor reménytelen a helyzet.

2016. jún. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem igazan tudtam hova tenni ezt a mai viselkedeset.

Emlitettem hogy reggel is koltozni akart.

Majd miutan higgadtan szora birta besueltunk esbutana mintha mi sem tortent volna.

Sot delelott meg a piacra is elkisert amikor hazaertunk egy hatalmasat szexeltunk...

Nem ertem

2016. jún. 23. 13:44
 5/5 anonim ***** válasza:

Személyiségfüggő.

Nekem 4 éves korom előtt váltak és egész kisgyerek koromban lelki kínban éltem hétről hétre még is nálam alkalmasabb embert nem ismerek szerelmi párkapcsolatra.

2016. jún. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!