Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A gének továbbadása és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gének továbbadása és a párválasztás milyen összefüggésben van egymással?

Figyelt kérdés

Tételezzük fel, hogy teljesen két egészséges, szép ember egymást valasztja, erre születik egy olyan gyerekük, aki jó indulattal is átlagos külsejű, és örökölt apai ágról valami betegséget is, nem mondható intelligensnek sem.


Másik példa: két kevésbé szép embernek születik egy egészséges, és szép gyereke.


Erre azt veszed észre, hogy van egy 50-es, kopaszodó, pocakos manus: de van egy szexi, intelligens egészséges 18 éves lánya.


Ő sikeresebb utódot nemzett.


Akkor most mi alapján tudja az ember, hogy kitől lehet jobb utód?


2021. okt. 18. 10:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Erre mondják, hogy "orosz rulett"! Ki tudja milyenek voltak a nagyszülők, dédszülők stb.....

Hallgass a szívedre! Nem vagy te genetikus! :)

2021. okt. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Recesszív öröklődés.


Mindig benne van a pakliban, hogy beteg gyerek születik sajnos. De még mindig kevesebb esély van erre, ha mindkét szülő egészséges.

2021. okt. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

hogy mi?? azert ket szep embernek eleg ritkan szuletik ocsmany gyereke, illetve ha valaki inetlligens, ertelmes, az a gyereket is normalisan fogja nevelni, tehat jo esellyel ertellmes ember lesz belole.

nyilvan orokletes betegsegekre MINDIG MINDENKINEL megvan az esely, a kuksohoz vegkepp semminkoze ennek, de az intelligenciahoz sem. azt nem vennem ide, ha valakinek beteg gyereje szuletik.


a 18 eves ‘szexi’ csajrol meg annyit, hogy a megtobb pasinak minden 18 evere all a bre, ha nem kifejezetten kover es ronda.

2021. okt. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
illetve en nem azalapjan jottem ossze a baratommal, higy majd milyen gyerekunk lesz. amugyse akarok gyereket, de ha akarnek is: akivel osszejovok, azt nyilvan vonzonak es ertelmesnek tartom, tehat nem aggadnek azon, hogy ‘rossz geneket’ ad tovabb. ahogy mar irtam, beteg gyereke barkinek szulethet, ezt nem lehet kiszurni.
2021. okt. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
Na jó a hétre offolom a gykt már most tele van az oldal beteges incel agymenésekkel, sziasztok
2021. okt. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ez a kérdés éppenséggel incel ellenes(!), hiszen arra mutat rá, hogy a külső nem játszik, olyan nagy szerepet, mint hiszik. Nem igaz, hogy csak a szép emberek örökíthetik tovább a genjeiket, egy kevésbé szép embernek is lehet utódja, sőt olyan, aki kifejezetten szép géneket örököl.


3-as válaszoló!


Nem szép emberek ocsmány gyermekeiről beszéltem.... Hanem olyanokról, akik kevésbé szépek a szüleikhez képest. Míg kevéssé szép embereknek meg kifejezetten szép gyereke születik. Igen, örökletes betegsége természetesen bárkinek lehet. De szándékosan állítottam szembe a két szélsőséges példát.

2021. okt. 18. 12:40
 7/10 anonim ***** válasza:
35%

Képzelj el egy iszonyatosan sok "számból" álló genetikai lottót, amiből kihúznak rengeteg találatot. Ezek a férfi továbbörökített génjei.

Képzelj el egy másik lottót, ami ugyanilyen elven működik. Ez a nő továbbörökített génjei.

A két "találati lista" együttese fogja meghatározni az utód genetikáját.

Csakhogy!

Az erős, jóképű, tesztoszteronbomba férfi lottójában sok-sok-sokszor több "jó" találat van, mint egy nyeszlett, csúnya, beteges férfiéban.

A szex célja a szaporodás. A nők jó géneket akarnak ehhez. Minél életképesebb, sikeresebb, egészségesebb, erősebb utódokat.

Éppen ezért fog olyan férfit választani a szexhez, akinek sokkal nagyobb esélye van a minél jobb minőségű utódok létrehozására.

2021. okt. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#7


Szerintem túlságosan legegyszerűsíted a dolgokat. Nyeszlett, és beteges egy jóképű férfi is lehet. Ellenben egy kevésbé jóképű is lehet egészséges, és jó testalkatú. Szándékosan fogalmaztam így, mert szerintem az emberek többsége nem csúnya, hanem átlagos. Egyébként is azért valamennyire szubjektív, hogy mi az, hogy csúnya.


A világban sok nőnek van kevésbé jóképű pasija. Viszont az ilyen feriaknak legalább van egy normális megjelenése, és fel tudnak mutatni valamit. Tehát nem hiszek abban, hogy a nőknek annyira számítana a külső, mint egyesek terjesztik. Ha a kevésbé szép külső annyira nagyon hátrányos lenne, akkor az evolúció talán már kiszelektálta volna azokat a géneket.


De nem így van. Tudok egy pasiról. Manapság teljesen kopasz, feltehetően a kopaszodástól. És mégis egy gyönyörű, szőke, kék szemű lánya van. Aki ezáltal tovább fogja majd adni ezeket a hátrányos géneket utódjainak.


Így megy ez, kérem szépen.

2021. okt. 18. 13:42
 9/10 anonim ***** válasza:

7-es vagyok:

Ha ennyire biztos vagy a saját álláspontodban, akkor minek teszel fel kérdést? Ez így nem kérdés, hanem véleményreklamozás. Most másokat akarsz-e provokálni, vagy magadat felszopni, azt nem tudom, de hogy nem kérdezni akarsz, az holtbiztos.

A kérdést jelentettem.

2021. okt. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Attól függetlenül, hogy nekem van egy álláspontom, még megkérdezhetek másokat is. Az elgondolkodtató válaszokat szívesen fogadom, ha tudok azokból tanulni.


Oké. Én meg jelentettelek téged. 1-1.

2021. okt. 18. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!